Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki a futball vb-t otthon, egyedül, magányosan nézi és nem társasággal?

Figyelt kérdés
Mert többnyire társaságban szoktak ilyent nézni úgy tudom, de nekem nincs senki akivel nézzem. Maximum 1-2 emberrel tudok róla néha beszélni facebookon, de ennyi.
2014. jún. 15. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is tök egyedül nézem a meccseket. De jobb lenne társaságban, hideg sörrel. :)
2014. jún. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyedül nézem, de nem is zavar. Egyrészt mellette tanulok/dolgozom, vagy épp rendet rakok. De mondjuk ha elmész nagyobb kocsmákba, fesztiválokra, ahol közvetítik, akkor ott simán lehet haverkodni is. :)
2014. jún. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ország focirajongóinak kb. 3/4 része egyedül nézi :). Köztük én is.
2014. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öcsémmel nézem, néha fater is beszáll (ő reggelente megy dolgozni). Meccsek után meg 3 haverommal beszéljük át a napi történéseket.
2014. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyedül nem egyenlő magányosan.


és menj ki a térre, és nézd kivetítőn, ha zavar, hogy egyedül vagy otthon:)

2014. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is egyedül... honnan vagytok?
2014. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én magányosan nézem, és mivel egész nap egyedül vagyok,kezd az idegeimre menni. Már az ablakot is kinyitottam, hátha bejön vmi légy v szúnyog és lesz társaságom.
2014. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom hol laksz, Egerben pl. minden este vetítik, ott van egy csomó ember, de ha elmész kocsmába, ott is nézik.

Én így nézem, a barátnőimet nem érdekli, a haverok meg nem akarják miattam megbontani a pasis-sörözgetős estéiket.

18/L

2014. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!