Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért megyek nőről-nőre?

Miért megyek nőről-nőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném megérteni, hogy mi bajom van. Fél éve már nem vagyok kapcsolatban, és most már úgy érzem, hogy leszűrtem a hibákat, továbbléptem, de ha elmegyünk egy klubba, vagy tinderezek, egyszerűen nem tudom egy lánynál leállni. Beszélgetlek, táncolok lányokkal, de egy idő után jön egy másik, majd megint egy másik… miért nem tudok egy lánynál leállni, és megismerni őt?

Köszi!


26/F



2023. szept. 18. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ezt magadtól kéne megkérdezned, mert te tudhatod igazán, hogy mit miért cselekszel. Tippre valószínűleg nem fogott meg igazán egyiksem, mert ha megfogott volna, akkor nem lennél képes menni a következőhöz. Esetleg megpróbálhatnád a figyelmedet tovább egy lányon tartani, de szerintem ha ez nem megy, ne erőltesd. Majd megismersz egy lányt, aki annyira megfog, hogy nem fogsz tudni másra figyelni.
2023. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Semmi értelme, mivel tök egyformán agyatlan a többségük.
2023. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Száll a madár fárúl fára...száll az ének szájrúl szájra...


ne aggódj.

2023. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

A nők olyanok mint a villamos.

- Teljesen egyformák,

- elmegy az egyik, jön a másik.

- és csak pénzért csilingelnek.

2023. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú gyerekek, megérdemlitek a villamosokat:D

Mondjuk a hasonlat sincs rendben mert különböznek. Vagy te csak egyetlen vonalon jártál?

Kérdező, hagyj magadnak időt, a fiúk későn érnek. Meg tudod, benne van a kan állatok ösztöneiben, hogy minel többet termekenyítsenek meg.

2023. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elszigetelted magad. Az agyad porog, ezert nem tudsz rakoncentralni egy nore.

Masra amugy tudsz koncentrálni? 10 percnel tovabb, fent tudsz tartani egy koncentráciot? Erosen egy dologra fokuszálás megy?

2023. szept. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

"Kérdező, hagyj magadnak időt, a fiúk későn érnek."


Ez női nyelven azt jelenti, hogy majd később kerülsz a nők látókörébe...

...ha már megszedted magad.

:)

2023. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem azt jelenti, hogy nincs a nők látókörében, hanem azt, hogy az agy funkcióját is a nemi szerv tölti be. Bulizni kell, ismerkedni, egyre több és szebb csajokat dgni, olyanról hogy csalad ne is halljanak.
2023. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!