Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kit érdekel hogy melyik sztár...

Kit érdekel hogy melyik sztár kivel jött össze meg kitől vált el?

Figyelt kérdés
Ha akarjuk ha nem, erről olvasnunk kell,tudnunk kell róla.Inkább arról írnának hogy mit lehetne tenni hogy többen vállaljanak gyereket hogy ne fogyjon el a magyar.Nem mindenki gazdag mint Majka és Dundika hogy több gyereket is tudjon vállalni

2023. szept. 28. 11:43
1 2
 1/16 Shaddark ***** válasza:
67%

Mindenkit. Sajnos...

Gondolom, a kormányt alapító maffia által pénzelt sajtót kivéve azért megnézik a látogatottságot, és hogy hányan olvasták végig a cikket. Ha nem érdekelné az embereket, nem cikkeznének ezekről.

De amúgy én azt csinálom hogy nem kattintok ilyenekre, mert tényleg le se sz...m hogy melyik celeb kivel hányszor hol.

2023. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell erről olvasni, mégis miről beszélsz? :D Esetleg kényszerít téged valaki?
2023. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Azért,hogy inkább erről beszéljenek az emberek,mint arról hogy üres a pénztárcájuk.Ugyanis ha üres a pénztárcád,felvetődik hogy a Fidesz kormány valamit rosszul csinál.
2023. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát... én nem akarok erről tudni és.. nem is tudok:D

Te valamit rohadtul rosszul csinálsz, ha olyan cikkeket olvasgatsz, amiket nem akarsz elolvasni:D

2023. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Az embereket általában érdekli. Nem mindenki, de a kedvenceikre kíváncsiak szoktak lenni. Csak hát az mindenkinek más.
2023. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha még mondjuk az érdekelné őket, hogyan lett sztár... de így. Hol érdekel az engem, hogy kivel hentereg, vagy menőzik a pénzével? :D Ezt sosem tudtam megérteni.

Emberek, egy életetek van. Próbáljatok változtatni, ha annyira sivár, hogy vadidegen sztárok életét lesitek.

2023. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell olvasni aztán nem látod.
2023. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Engem, mert már nagyon szeretném Milla Jovovichot megdugni.
2023. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Amugy neked mi a retek kozod van ahhoz, h ki, mikor es mennyi gyereket vallal?
2023. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha akarjuk ha nem, erről olvasnunk kell,tudnunk kell róla."


Miről beszélsz? Én nem akarom tudni és láss csodát, nem is tudok róla. Vajon hogy lehet ez szerinted?

2023. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!