Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek hogyan sikerült kilépnie...

Kinek hogyan sikerült kilépnie a mókuskerékből, és milyen erőfeszítéseket kellett érte megtenni-e, hogy szabadnak érezze magát a külvilágól?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy tanyára kiköltözni, vagy bármi egyéb másra, ami neki a teljes szabadságot jelenti, minimális pénzköltéssel?

Köszönöm.



#Kiszakadás az emberi társadalomból
2023. okt. 8. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy segít valamit ő.

[link]

2023. okt. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tervezek kitörni, hogy vállalkozást alapítok. Plusz elköltöztem jó messzire egy régi típusú házba, és nem tudja senki, hogy hol vagyok. Szóval én már elkezdtem. Sok sikert neked is!
2023. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kell valami távmunkában végezhető állás, vagy olyan szabadúszó munka amire van annyi igény, hogy fedezze a havi kiadásaid. (Informatikai, grafikai, értékesítős, kereskedelmi munkák)

Nekem úgy alakult, hogy megörököltem egy házat(nyaralót). Minek is osztom így az észt ugyebár...

Ha újra kéne kezdeni akkor 16 éves koromtól csak dolgoznék, hogy 20-22 évesen vegyek egy garzont, vagy egy mobilházat/lakókocsit telekkel egy olcsóbb településen, persze azért nem egy gettóba.

De ha vagy annyira jó a munkádba, hogy a világ másik feléről is találnál állást akkor el lehet menni egy szegényebb ázsiai országba. (Persze itt is kéne az utánajárás)

nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!