Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Történhet annál rosszabb mint...

Történhet annál rosszabb mint amikor itt kell hagyni mindent és mindenkit?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolok rá hogy egyszer itt fogok hagyni mindent nem látom majd többet a családom,a feleségem,ha lesz,a gyerekem ha lesz,nem tudok majd többet elolvasni egy könyvet,nem tudok zenét hallgatni,szeretkezni se fogok tudni,bulizni se,szórakozni se,nem tudok kirándulni menni,nem fogom tudni ki lesz a következő miniszterelnök,hova fejlődik még a technika stb.Persze reméljük hogy ez minél később következik be,de félelem fog el mikor ez eszembe jut.40/F

2023. okt. 15. 13:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%
Van rosszabb a halálnál: elb***ott életet élni.
2023. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
45%

Hülye felfogás ez már bocs


Gondolj abba bele hogy

Milyen lenne ha csak nyárlenne?csak lengén öltözött csajok?(najó ez kivétel!azzal semmi gond)

Szóval ha valamit szeretsz és az lenne folyamstosan minden nap ugyan az az általad szeretett dolog?meglenne az álomkocsid..nem unnád meg?

Ha minden nap pl

Csülkös babot kellene enned..ha töködre forrna akàrmennyire is szereted..nem?

Minden dolog amit szeretsz, folyamatossá megszokottá állandóvá válna..elvesztené azt a rajongását a varázsát amint állandósul..

Így az èlet is szerintem egy idő után rohadt unalmassá válna ha örökké élnénk..

én valahol kiváncsi is vagyok hogy milesz amikor meghalok

Közhely lesz de..egy új kezdet

Kitudja

Addigis èlni kell az életet nem pedig félni azt

2023. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem véletlenül van az, hogy minden tudattal rendelkező élőlénynek a halálfélelem a legősibb és a legerősebb félelme.
2023. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%

Két lehetőség van, egyik, hogy nem lesz semmi. A semmin meg totál felesleges bánkódnod, mert a semmiben úgysem fog neked hiányozni semmi.

A másik lehetőség, hogy lesz valami. Ez esetben is felesleges aggódni, mert akkor meg tudsz majd tenni az érdekedben.

Én inkább azt sajnálom, akit itt hagyok és hiányzom majd neki. Illetve amiatt aggódom, egy következő életben lesz e folytatás.

2023. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%

Sztem nem az az aggasztó, hogy megöregszel és meghalsz... sajnos körülöttem sokan haltak már meg, az idősebbek meg a betegek fel vtak készülve, sőt némelyikük várta is...


Sztem abba rossz belegondolni, hogy sokan hirtelen mennek el... abba nagyon rossz belegondolni, hogy szinte bármikor meghalhatsz...

2023. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%
Èrtem ès elkèpzeltem amiről ìrsz. Nem fèlelemkeltő talàn elszomorìtò hogy màr nem lehetsz ott. De ez az èlet rendje. Te most èled az èletet/ èletet,amit ők mèg nem èlhetnek meg. Ők meg akik mèg nem születtek meg nem èlvezhetik azt amit te itt ès most! Ezen van a hangsùly az itt ès most! Erre koncentràlj ès èld meg hiszen ez most a Te èleted nem màsè ès nem a jővő generàciòè.
2023. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Olyan mintha csak albérlők lennénk itt a Földön és meg lenne szabva hogy ki és meddig maradhat itt.
2023. okt. 15. 20:38
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Ùgy nèz ki igen. De ha ezen agyalsz jobb lesz? Màsabb lesz?
2023. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
57%

A kérdésedhez képest hülyeség a szavazás :D

Öreg anyám már várta a halált, mindent elért amire lehetősége volt élete során. Már várta mikor pihenhet meg.

Próbálj te is így élni, mikor eljön az a nap ne legyen okod szomorkodni, mert valami kimaradt amit szerettél volna vagy vágytál rá :)

Egyébként is, arra gondolj nem neked lesz szar. Semmit nem fogsz felfogni a halálodból, ellentétben akik itt maradtak és szerettek. Nekik lesz egyedül rossz.


Minden nap csinálj valami hasznosat, értékeset.


" Hány hét az élet, TE bolond!? "

2023. okt. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
Számomra nincs félelmetesebb az örök élet gondolatánál, a halál inkább megnyugtat. Bár biztosan azért, mert nem hiszek a túlvilági életben, így azt gondolom, ugyanolyan lesz, mint mielőtt megszülettem volna. Nem fogok tudni felfogni semmit, nem fogok tudni szomorkodni semmi miatt, mert megszűnik a tudatom, nem leszek, mintha sosem léteztem volna. Az általam most felfogott világ is megszűnik velem együtt. Az alváshoz hasonlónak képzelem el. Miközben alszol, aközben sem azon bánkódsz vagy pánikolsz, hogy most éppen nem virágokat szagolgatsz meg nem fagyit nyalogatsz, hanem nem is tudsz magadról, az idő múlását se érzékeled, és csak arra eszmélsz, hogy felébredtél, mintha egy pillanat se telt volna el azóta, hogy lefeküdtél este. Mindennap átéljük ezt, mégse félünk, mert nem is lehet félelmetes az, amit nem fogunk fel, nem tapasztalunk. A nemlétnek nincs alanya.
2023. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!