Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kik vannak itt gyakorin akik...

Kik vannak itt gyakorin akik magányosak, társ nélkül élnek?

Figyelt kérdés
Ha van kedved írd meg, hány éves vagy és milyen nemű és miért érzed magad magányosnak. Senkit sem szeretnék bántani, én magam is ebben a cipőben járok, csak szeretném tudni, ki hogyan éli meg, mit tesz ellene vagy miben látja az okokat, akar -e változtatni, ha igen, hogyan, ha nem, miért nem.

2023. okt. 29. 16:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Most melyik? Én pl társ nélkül élek, de nem vagyok magányos.
2023. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hat éve nincs társam,de én sem érzem magam magányosnak.Elfoglalom magam,de vannak időszakok,amikor nem jó,hogy nincs kihez szólni.

De ez van, tudomásul vettem,hogy nem mindenkinek jut kapcsolat,vagy barát.


F54

2023. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

30F

Senki sem szeret igazán, ezért vagyok magányos.

Ez ilyen egyszerű.

2023. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre én is úgy vagyok, hogy jó lenne valakivel beszélgetni hasonló gondolkodásúakkal akik már egy picit többet életek meg az önismeret útján nem az élet sodorja őket, nem másokat okolnak a hibájukért,nem sajnálják magukat, nem panaszkodnak hanem egy picit feljebb vannak egy szinten...ha te is hasonlóan gondolkodsz irhatsz,
2023. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Úgy értettem: magányos és egyedül van. Némi statisztikát szeretnék készíteni magamnak, ki hány éves és hogy magányosnak érzi e magát egyedül. Magyarázat: az ismerőseim fele szerint az én hibám, hogy egyedül vagyok mert túl válogatós vagyok, nekem senki sem jó, és szerintük túl öreg vagyok, le fogok maradni a családalapításról. A másik fele meg biztat, hogy majd eljön az igazi, de tűkön ülve várják, mikor lesz már valakim.

5 éve vagyok teljesen egyedül és nem fogok csak azért kikötni bárki mellett, mert a környezetem elvárja, hogy illene már családalapítást terveznem.

Nem jó egyedül, persze, hogy szeretnék valakit, vannak randijaim, de már az első alkalommal tudom, hogy na ez nem az, ami nekem kell. Mindegy. Csak kíváncsi vagyok mások megéléseire.


33F

2023. okt. 29. 19:50
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Így van jó a megérzései, az első pillanatban tudod, hogy nem ő az, de azt is tudod ha ő az, a szíved megérzi.

Ne hallgass azokra akik ezt mondják, csak az elvárások, a megfelelni akarás az e g o.

Ne engedj a manipuláloknak.

Helyezd a figyelmemet arra amit szeretnél, amire vágysz, legyen képed hogy mit szeretnél, és meglátod jönni fog..

2023. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

30F, igazából már beletörődtem/feladtam. EÜ gondok, ennek kapcsán nincs jól fizető állásom, kocsim, stb, szóval kb semmi ami egy kapcsolatban illik, hogy legyen, mellé még mondjuk úgy reálisan nézve sem nézek ki túl jól.


Szóval kb ennyi dióhéjban, bár pár éve legalább tényleg nem bánt már annyira a dolog.

2023. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Itt.De az előzőhöz írnám,hogy nekem pl a nincs jól fizető állás,kocsi nálam nem kizáró ok.Ne adjuk fel:) Korodbeli F
2023. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de azért na, ha már úgy lenne, hogy kapcsolat, akkor azért szeretném megadni a páromnak azt, hogy akár el tudjam erre-arra vinni, vagy tudjak neki néha ezt-azt vásárolni stb.
2023. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 35 éves vagyok, bár voltak pár napos-hetes-hónapos "kapcsolataim" de tartósabb dolog igazából nem volt sohasem.


Szar ez, mert volt időszak, amikor elvoltam egyedül. Egyáltalán nem éreztem magam magányosnak. Legrosszabb amikor felcsillan a remény esetleg meg is ismerek valakit akivel ideig-óráig együtt vagyunk aztán lepattint. Ilyenkor rohadtul hiányzik utána a párkapcsolat, társaság. Ami általában átalakul egyfajta gyűlöletté és olyan érzéssé, hogy kell a jó francnak az ilyesmi.

2023. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!