Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha a magány már annyira...

Ha a magány már annyira elviselhetetlen, hogy már nem bírsz fókuszálni se semmire, akkor mit tudsz csinálni?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy ebben az esetben mit lehet?

Már konkrétan a többnél is többet próbáltam a dolog orvoslására


2023. okt. 30. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetek valakivel.. hátha valakivel találsz közös hangot, viszont ne görcsösen próbálkozz.
2023. okt. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Introvertált vagyok, így velem szerencsére nincs ilyen. Egyedül szeretek igazán lenni. Ha tehetném, soha többet nem találkoznék senkivel, de sajnos ez kivitelezhetetlen..
2023. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.

Megtörténik néha pillanatokra évente 3-4x.. vagy talán valakivel 1-2-3-4 hétig aztán újra vissza a magányba.. ez az ami kikészít, az állandó inkompatibilitás

2023. okt. 30. 07:42
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy nem tudom, hogy csak szimplán nem vagyok elég jó
2023. okt. 30. 07:42
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

#2 vagyok.


Legszívesebben mindent online intéznék, embermentes önkiszolgáló kúton tankolnék stb. Legszívesebben a bevásárlást is úgy csinálnám hogy pl az Tesco oldalába lenne egy hatalmas csomagautomata, online szépen megrendelném ami kell, online ki is fizetném, ők szépen betennék az automatába, este mikor nincs ott senki, odaállnék, bepakolnám az autóba és hazahoznám.


De sajnos még nem tart itt a világ hogy mindent is el lehessen intézni otthonról anélkül hogy egy lélekkel is kellene találkoznom.. :(

2023. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam elmenni valami programra. Annyi minden van, kiállítás megnyitók, kerekasztal beszélgetések, társasjátékos klubok stb. Főleg Pesten csillió ilyen van ingyen. Meg kell nézni közösségi házak, kocsmák programjait. Én a Gólyát ismerem Pesten, az nagyon alteros, libsi hely, de én szeretem.
2023. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálok beszélgetni valakivel. Ha nem jön össze élőben, akkor neten próbálkozok, vagy végső esetben itt válaszolgatok. Vaaagy elterelem a figyelmem, és olvasok valami jót, vagy sorozatot nézek, vagy sétálni/kirándulni megyek.
nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!