Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ez már elviselhete...

Mit tegyek, ez már elviselhetetlen?

Figyelt kérdés

Először is 18 éves bp-i fiú vagyok, az életem romokban hever, 3 napja megpróbáltam öngylkos lenni, 15 db gyógyszer + vodka, sajnos csak másnapra egy hasfájást+ fejfájást okozott, de nem ez a lényeg, hanem maga tény hogy megpróbáltam. Félek, a közeljövöben újra megteszem, ennek okai:

Nincsenek barátaim, minden barátnőm, össze tőrte a szívemet, itthon sem jobb a helyzet, veszekedések , vita stb. Szeretet semmi..

de leginkább a szerelmi dolgok fájnak, egy lány tönkre tett, azóta, ha elkezdtem valakivel ismerkedni, 3 hét után, hisztiztem neki stb, elötte meg kedveltek, láttak jövöt bennem.. az a baj hogy belűl halott vagyok, semmi nem tud boldoggá tenni, talán egy lány, de állandóan elűzöm öket.. egy senkinek érzem magam, rokonaim kb lese szarnak, barátaimat anno egy lányért elűztem, azóta (2 éve) egyedűl vagyok, megvan mindenem, de semmi nem foglal le, köt le, próbáltam hobbit keresni, de nem tud semmi megfogni, egész egyszerűen siralmas az életem. Szeretnék ellene tenni, nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy nem megy. Szerintetek is reménytelen eset vagyok? Sokszor az a gondolat tesz boldoggá, hogy egyszer vègzek magammal, és nincs fájdalom, nincs szomorúság.. ha lenne valami tippetek felém, megköszönném. Ez az utolsó reményem, mert nem bírom , szerintem a depresszió áldozata lettem énis.



2013. szept. 5. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, ne legyél már ennyire nyálpic pasi létedre! Jó hogy nem bőgőd itt el magad. Legyél már egy kicsit férfi!! Valószínűleg ezért nincsenek barátaid...

Na mindegy, ha ennyire nagy csalódások értek, vegyél egy kutyát, az az ember legjobb barátja, és biztos lehetsz benne, hogy ő soha se fog becsapni. És akkor lesz miért fölkelned reggelente, lesz kiért hazamenned és lesz okod rá, hogy ne halj meg, ugyanis a kutyád nem hagyhatod így cserben!!

Aztán meg az élet megy tovább lesznek újabb haverjaid, barátnőid és meglátod milyen szép is lesz az élet.

2013. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy nyálpic. Ugyan olyan ember vagy, mint bárki. A kutya jó megoldás ideiglenesen.
2013. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A férfi az legyen férfi, ne ilyen panaszkodó öt éves kislány. Utálom az ilyeneket!! Szerinted melyik lány akar majd így tőled bármit is? Meglátod az utcán aztán rögtön sírva fakadsz az örömtől?? Ne röhögtess már.... ha ilyen vagy, akkor azt mondom hogy tényleg nem érdemes élned...
2013. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól van hagyjad már. Bárki kerülhet olyan helyzetbe amikor össze van omolva, és magatehetetlen lesz egy időre, képtelen másképp viselkedni, nem lát semmi kiutat. Ezzel nincs baj,a lényeg hogy képes legyen újra talpra állni.

Ha még nem jártál így akkor nem tudhatod, és ha jártál is így, akkor is mindenki másképp él meg a dolgokat és másképp reagál rájuk. Ettől nem feltétlenül lesz nyápic (nem azt mondom hogy nincs olyan akire tényleg nem lehet mást mondani).Aztán lehet hogy a te durvább szavaid jobban hatnak rá, kinél mi működik... Csak ez az én véleményem.

2013. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Először is! Ti is fogtok ebbe a helyzetbe kerűlni, legyek férfi? Hidd el az vagyok, de tönkre tettek, ide sem sírni , hanem megoldásért jöttem, mivel se barátaim, se senkim nincs szinte.. de eldöntöttem. Lelépek 30. Után, elhagyom ezt a tet*es magyarországot, ahol minden második csaj , riba*c, stb.. ahol a legtöbb ember bun*ó , par*szt.. ezért is rühellem budapestet.. lehet hogy nyavajgok itt, de majd megnézem azokat akik engem leszôlnak, hogy mi lesz ha veletek is megtőrténik, hogy amikor belegondol az életébe, sírva fakad: mert ez velem így van.. nem ragozom az életemet tovâbb. De innen egy a kiút, elindulni kűlföldre egy nagyobb összeggel, aki hasonló helyzetbe van velem, tegye az is ezt, minden rossz emléket itt lehet hagyni a pics*ba.. azért köszönök mindenkinek mindent.. a rosszat is meg a jót, thx
2013. szept. 7. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha külföldön várod a megoldást, főleg az emberek viselkedésére megoldást, akkor olyan nagyot fogsz pofára esni, hogy az tényleg nyavalygás lesz amit utána levágsz... De hajrá, mindenki a saját bőrén tanul.
2013. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Miért, és szerinted külföldön minden nő szent? Te is csak elfutni tudsz a probléma elől, ahelyett, hogy szembenéznél vele.
2013. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott a pont.
2013. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zakos válasza:

Fighter88 ekkora hímsoviniszta dumát még nem hallottam.

Kérdező, neked meg nincs értelme kimenni külföldre, ott se mások az emberek. Keress magadnak egy embert, ainek ki tudod beszélni a frusztrációidat, sokkal könnyebb lesz, és akkor önerőből fel tudsz állni.

2013. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!