Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Abban mi a pláne hogy olyan...

Abban mi a pláne hogy olyan embereket nézhetünk a tévében amilyenekkel mindennap találkozunk?

Figyelt kérdés
Olyan embereket nézhetünk a tévében amilyenekkel találkozunk a mindennapokban az utcán,a boltban,a mindennapokban.Ilyen embereket szerepeltetnek valóságshowban,realitykben.De mi ebben a pláne?31/F

2023. okt. 30. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Szeretek egyszerű embereket nézni a tévében
Inkább néznék különleges embereket mint az utca emberét
Nem nézek tévét
18 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tik Tokon is szoktam lapozgatni a videók és a lájvok között és az utca emberét látom ahogy tátog egy zenére,vagy élő adásban főzi a húslevest.Ebben mi a pláne?
2023. okt. 30. 21:02
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz valóságshowkat! Nézz inkább amerikai filmeket.
2023. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézek ilyen embereket a tv-ben. Van távkapcsolóm meg egy csomó csatornám. Tegnap este pl. snookert néztem.
2023. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az országban az egyszerű emberek vannak többségben átlagos értelmi színvonallal őket meg tudják szólítani alacsony vagy átlagos értelmi képességű celebekkel.Egy professzor mégse szerepelhet a nagy Ő ben,az átlag értelmi képességű magyarnak magas lenne amiről egy értelmiségi beszél.
2023. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen,a családi titkokban amikor azt mondják 5 percenként a szereplők hogy ezt nem hiszem el azt valóban megérti még egy óvodás is.
2023. okt. 30. 21:15
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is bírom az ilyen magas színvonalú beszélgetéseket hogy milyen volt a napod?Mit ettél?Milyen volt az időjárás felétek?És ez egy tévéműsor.
2023. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Régen a Szeszélyes évszakok volt a szórakoztató műsor vagy az Ez+az,ma a nagy Ő.A különbség,hogy amíg Antal Imre viccein tudtunk nevetni,a nagy Ő nézése közben halálra unja magát az ember.Egyszerű emberek, egyszerű párbeszédek,semmi poén,átlagos színvonal.Dögunalom ez ma egy szórakoztató műsor.
2023. okt. 30. 21:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bagi Nacsa orfeumát néztem szombaton nagyon gyenge volt.Ha nem játszottak volna be régi kabaréfelvételeket,semmi vicces nem lett volna benne.El lehetett volna aludni a műsor közben.Pedig Bagi és Nacsa még mindig fiatalok,mégis elfáradtak úgy tűnik.
2023. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nálunk "átlagembernek hívják a zombikat": tehát ennyi a tudásunk.
2023. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az ember hallgatja a munkahelyén a fárasztó unalmas párbeszédeket egész nap,hazamegy bekapcsolja a tévét hogy egy kicsit kikapcsolódjon és a tévében is az unalmas, fárasztó párbeszédeket tolják az arcába.Amit egész nap a munkahelyén is hallgatnia kellett.
2023. okt. 30. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!