Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek szintén...

Van itt olyan, akinek szintén 1 max 2 barátja van? Sokszor érzem magam magányosnak. Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szerencsére párom van, vele sok közös programot csinálunk, de barátnőm van kb 1, de vele meg azt érzem egyre kevesebb a közös téma, érdeklődés..

2 haverom van, velük néha csinálok programot de nem gyakran. Hét közben dolgozom meg edzek is, nem érzem annyira, de amikor épp egyedül vagyok, elég nyomasztó. Pláne, hogy kb mindenkinek van baráti társasága stb nekem sosem volt ilyen nagyobb, nyilván nem is lesz már, de néha szomorú vagyok emiatt.

27/N



2023. nov. 5. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsés vagy, mert nekem már nincs sem párom,sem barátom.

És ahogy látom az életet magam körul,egyre többen vagyunk így :/


F

2023. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Nekem volt mindig, majd jött a párom, neki sosem volt társasága, az én barátaimnak meg ő annyira nem volt szimpi, így a mély barátságaim lányokkal azért megmaradtak, de ők máshol laknak, nem mindig érnek rá, S sokszor magányos vagyok. Régen sosem gondoltam volna...elég szociális voltam mindig is.
2023. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
nekem egy sincs
2023. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Ne érezd magad magányosnak! Van akinek rosszabb. Nekem egy sincs, párom se. Azt viszont megértem ha nyomaszt néha, hogy az egyik barátnőddel egyre kevesebb a közös téma. Ez van. Nekem is volt egy haverom, csak kikopott ő is az életemből. Én már úgy vagyok vele, hogy emberek jönnek mennek. De az is igaz, hogy bármikor jöhetnek újak is és ezt nem holmi pozitívkodásként mondom. Tényleg nem tudhatod mikor hoz valakivel össze a sors, csak az a lényeg, hogy kezeld lazábban.

Az pl. hogy van párod, az egy jó pont.

2023. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Páromon kívül nincs senki. Nem érzem magányosnak magam. mindig is jól elvoltam magamban.
2023. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs olyan barátságom, ami aktív. Mondhatni 1 barátom van, akivel évi párszor beszélünk, az is nagyon rövid.


A magányt majd elsajátítod spirituálisan, ha dolgozol rajta. Én látva a "mindenkit", nem vágyom arra. Olyan barátságokra vágynék, ahol azoknál minőségibb, bensőségesebb dolgokat teremthetünk.

nov. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Nekem párom sincs,nemhogy barátaim..Vannak gyerekeim,mikor velük vagyok akkor jó.De mikor nem akkor minden másodpercem magányos..
nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
annyira nem értem mikor valakinek párja van de magányos... b+ én évek óta vágyok egy barátnőre de nem jön össze senkivel
nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
8-as nem ugyan az egy barát/nő mint egy pár.De mindenek oka van.Miért nem jön össze egy barátnő?Ismerősen cseng ez..Mintha valakitől hallottam volna már,aztán meg kiderült miért is nem jön össze..
nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek, velem is előfordul ilyen.

Én ilyenkor általában itt szoktam kérdéseket megválaszolni, legalább kicsit hasznosnak érzem magamat.

nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!