Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 32 évesen teljesen kilátástala...

32 évesen teljesen kilátástalannak làtom az életem nem tudom hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
Apàm elment tavaly karàcsonykor elvitte a demencia. Az utolsó egy évben nem lehetett egyedül hagyni emiatt elszalasztottam egy olyan munkahelyet ahol korrektek lettek volna bejelentés stb. Előtte is hébe hóba munkáim voltak ott is trüköztek a bejelentéssel. Magyarán semmit nem tudok felmutatni ami hosszabb ideig tartott volna. Ebben a 10 évben olyan szerencsétlen voltam még màsok már ennyi idősen éveket tudnak felmutatni addig én alig valamit. Persze a covidról nem tehet senki erre nem számíthatott senki. Arra meg végképp nem ,hogy Apàm hirtelen agysorvadàsa lesz 30 évesen nem ezt képzeltem mondjuk azt sem hogy 31 évemet betöltve màr el is megy közölünk. Hiányzik biztos fogja a fejét ,hogy mennyire elcseszett vagyok. Bánom hogy nem mentem erre az àllasra ,de akkor itthon vele sokszor olyan helyzetek adódtak nem làttam tisztán csak azt hogy ezt egyedül anyám nem tudja csinàl azóta neki idén kiderült ,hogy ràkos sajnos titkolta. Nagyon sőt kóros szintre fogyott mondjuk ebbe az ápolás is szerepet játszott,de végül idén elmondta ,hogy baja azóta volt műtét most kemozik. Űgy éreztem hogy duplán dühös miért kerültem hirtelen helyzetbe most megint egyik ápolásból a màsikra fogok jutni. Szerencsére nem így van még jók az eredményei de most derül ki a CT eredménye. Nagyon félek eddig elborította az agyamat a gyász és most kezdtem ezerrel melót keresni sajnos az a hely ahol szerettem volna bejutni a korrekt hely jelenleg nem keres. A vàrosban sok helyen voltam kérdeztem folyamat pörgetem az új felkerülő lehetőségeket,jelentkezem,telefonàlok pedig azt mindig szorongàssal töltött el. Félek nem.lesz soha bejelentett melóm ,ha megbetegszem vagy strokot kapott még rokkantsàgit se kapnàk. Teljesen elvesztem mindent,és úgy érzem baromi öreg vagyok,ha tehetném már most újra kezdeném az életemet legalábbis a húszaséveimet talàn ràmenősebb,hatàrozottabb lennék munkánàl stb. Mostanàbam egyre jobban azt érzem ez nekem már sok nem akarom ezt a folyamatos szerencsétlenkedést,és nem akarom hogy elitéljenek. Elfàradtam ebbe az egészbe.Ha tehetném odaadnàm valakinek az életem hogy élhessen mert tudom ,hogy sokan élhetnének de olyan betegségük van ,hogy rosszul érzem magam ,hogy én meg nem akarom az egészet. De úgy így se egy férfinak nem kellenék sem egy munkahelynek.
nov. 11. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha van kedved beszélgetni valakivel, nyugodtan dobj egy üzenetet.
nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is, egy egy éve elszalasztott, ismeretlen munkahely után ne bánkódj ennyire, egyáltalán nem biztos, hogy olyan jó lett volna, mint a romantikus álmaidban. Másrészt, íráskép alapján feltételezem, nem vagy valami tanult ember. Nagyon gyorsan állj neki tanulni valami olyat, ami érdekel és lehet vele pénzt keresni. egyrészt leköt másrészt perspektívát ad, harmadrészt, édesanyád miatt szükség lesz rá, hogy meg tudj állni a lábadon.
nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek keress egy olyan munkát ahol meg tudod állni a helyedet és pénzt tudsz keresni.

Másodszor tedd rendbe magadat lelkileg, hogy jobban tudd magadat érezni és lássa más is hogy igen is erős vagy.

Mai világban nem lehetsz abban biztos hogy pont azon az egy fix munkahelyeden fogsz megöregedni és nyugdíjba menni, mert akár mikor be tud csődölni valamilyen oknál fogva és ezt te nem tudod megakadájozni.

nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem hiszem, hogy ezeket a gondokat meg tudom oldani, de ha csak beszélgetéssel esetleg egy kis jó kedved tudok okozni, akkor én is szívesen beszélgetek Veled. :)
nov. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ui.: Ha gondolod írj nyugodtan privátot, én azért itt jeleztem, mert nem akarok tolakodó lenni, így gondoltam inkább itt kérdés alatt jelzem, hogy beszélgetek szívesen, ha ennyivel tudok segíteni :)
nov. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Esetleg érdemes lenne eldöntened vagy ha nem megy, akkor kikísérletezned, hogy mi az ami hiányzik az éltedből:


1) fizikai kapcsolat

2) lelki társ

3) barátság

4) gyerek


Ha kifejezetten és különállóan csak az egyik hiányzik, akkor valószínűleg nem lenne túl nehéz orvosolni a dolgot. Ha pár dolgot szeretnél ezek közül, de nem fontos, hogy ugyanaz a személy legyen, akkor megintsak nincs nagy gond. Ha mindezt egyben szeretnéd: az nehéz ügy. Persze lehet szerencséd, de abba "kutatómunkát" kell tenni. Mármint utána kell járni aktívan és be kell vállalni a kudarc lehetőségét. Csak tudnod kell nemet mondani, ha olyan emberrel hoz össze a sors, aki valamiért csalódás.


Azt gondolom, hogy barátnőkön keresztül lehetne esetleg elindulni, ha ez abszolút nem járható, akkor társasági összejövetelekre járni, sokféle közösség létezik: a szórakozóhelyektől a táncklubon át a különféle témához kapcsolódó találkozókon át egészen a vallási gyülekezetekig. Lehet Interneten is ismerkedni, nyilván, azt szokták mondani, hogy nők könnyeb helyzetben vannak.


Nőnek/férfinak egyaránt lehet pl. hobbija. Az ilyen hobbicsoportok hasznosak lehetnek találni valakit. Kutyázás, számtech, kártyavetés, tánc, felolvasó estek, képzőművészet - tényleg csak azon múlik, mihez van kedved. Ha semmihez: akkor valamik anonim magányosok klubja :)


Ne hazudj magadról, add saját magad és vágj bele.

nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy
nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A munkahely miatt ne bánkódj, mind egyformán szar, csak van amelyiknek jobb a reklámja. A bejeletéspedig nem bónusz, hanem kötelessége a munkáltatónak!
nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!