Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktatok nosztalgiázni?

Szoktatok nosztalgiázni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen gyakran teszitek ezt, mert például én szinte állandóan. Mi az amire szívesen gondoltok vissza? Csak bizonyos események, emlékek vagy egy adott életszakasz? Mik azok amit szívesen újraélnétek? Melyik pillanat volt a legboldogabb számodra?

nov. 15. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Igen.


Elég gyakran...


Mindenre.


Mindenre.


Mindent.


A 2000-res évek teljes egésze, úgy 2012-vel bezárólag.

nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Én mostanában inkább yessztalgiázni szoktam.
nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Esemény - nem

Életszakasz - nem

Emlék - nem

Csak konkrét dolgok szoktam visszagondolni, például Legyen ön is milliomos, Windows XP, amikor még volt hó télen stb.

nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3


A Legyen Ön is milliomos most is látható, ráadásul élő közvetítésben, főszerepben a Mészáros családdal, hó meg ha nem is esik télen, de március–április tájékán viszont háborítatlanul gyönyörködhetünk benne, és olyankor legalább térdig ér, mint gyerekkorunkban.


Nincs új a nap alatt...

nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor ,leülök egy üveg whisky-vel ,előszedem a régi telefonomat és a régi képeket nézegetve nosztalgiázok ,egy oylan kép láttán amire rendesen emlékszem,rendesen újra tudom élni azta pillanatot,főleg azok az idők hiányoznak amikor a papám még élt
nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
egyre kevesebbet. Semmi értelme a múltban élni. Inkább élek a jelenben és építem a jövőmet.
nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Nosztalgiázni?! Ha kezemben lenne az a toll a Men in Black-ből azonnal szembevillantanám saját magamat!
nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, elég gyakran, régen boldog voltam, most nem vagyok.
nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen nosztalgiázok. Emberek, akikkel egykor tartottuk a kapcsolatot, de mostanra megszakadt. Akikkel egykor nagyon jókat beszélgettünk. Visszaolvasom mindig a chat-eket, visszanezem akepeket, amiket kuldozgettunk egymásnak, visszahallgatom a hangüzeneteket...és próbálom arra a kis időre, úgy érezni magam mint akkor. Újraélni azt az eleterzest, azt a korszakot az életemnek.

Az ovodaskor, ahova legjobban visszavagyodom. A gondtalan gyermekkor, amikor semmi sem hiányzott a boldogságomhoz, és nem ismertem a szorongást. Bárkivel szóba elegyedtem.

Bár általános iskola volt az életem egyik legszornyubb időszaka, az emlékek elhalvanyultak, és arra a nagyon kevés jóra szívesen visszaemlékszem, ami akkor történt. Az aranyos tanárok, a lazulós, filmnézős órák, és amikor a stilusomnak megfelelő zenéket hallgattunk , amiket ma is imádok. Aztán, amikor megismertem a peldakepemet, aki segített tulelni egy nehéz időszakot, és a pozitív útra terelt, akinek koszonhetoen sokkal jobb emberré váltam. Ez szintén életemnek egyik (ha nem a legjobb) időszakába tartozik.

nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki. Ki errol, ki arrol.
nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!