Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor iszom, fejben újra...

Amikor iszom, fejben újra visszarepülök 20 éves koromba az első szerelmemmel megélt emlékek közé. Már 26 vagyok, ő sehol, egy romhalmaz az életem. Meddig mehet ez így?

Figyelt kérdés
Akkor vele szabad voltam. Tudatlan is, de nem volt ez a sok hülye szorongás, szerettem az életet, boldog voltam. Már semmim sincs, amiért érdemes felkelni. Dolgozom, kapok fizetést, csinálom a házimunkát, de minek? Mit hoz majd mindez? Mi értelme van már bárminek? Az egyetlen öröm, ha soha vissza nem térő idők emlékének tengerében merülök el.

2022. aug. 12. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj,leszel te még boldog!
2022. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moohikan válasza:
100%

Ha a kérdést meg tudod fogalmazni, akkor a választ is tudod.

Hobbiból iszol? Ha iszol akkor történik ez, mindez azért történik mert te is akarod, ha nem innál nem lenne ez. Igaz?! Gyanús, hogy neked még csak szándékodban sem áll változtatni ezen. Ha mégis, akkor már változtattál volna a helyzeten. 6 ismétlem HAT éve nem vagytok együtt, és azóta ebben a nyakig érő fostengerben lubickolsz, és most kezdesz el aggódni mikor már hullámzik is? Miért említed, hogy "Dolgozom, kapok fizetést"? Mindenki dolgozik és igen, még fizetést is kapunk érte. Mi is takarítunk, házimunkát végzünk, van sz@r a fejünk felett, és mégis élünk. 2015-ben beteg lettem, pánikbetegség, és poszttraumás stressz vette át az uralmat az életem felett. Párom elhagyott, otthagytam a munkahelyem, az életem 99% romokban hevert. De volt 1% élni vágyásom, és ettől több nem is kellett. Itt vagyok élek és virulok, a múlt meg azért múlt mert jó helyen van ott ahol van! Nem egy kuka, hogy turkáljunk benne. Azért van, hogy tanuljunk belőle. Szedd össze magad, emeld fel a segged, és vedd vissza az irányítást az életed felett! Üdv: Moohikan

2022. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz új élményeket, új ismeretségeket. Csinálhatod az önsajnáltatást is, csak elrepülnek az évek.


Hogy az életed ne csak egy megszokott szrkupac legyen, az a te saját felelősséged, neked kell megoldanod.

2022. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyanígy vagyok én is.

26/F

2022. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,hogy találj valami újat! Minen változik, nyiss a világ felé! 😎
2022. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen jó válaszokat írtatok:)
2022. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!