Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki járt még rajtam kívül...

Ki járt még rajtam kívül internet kávézóba régen?Ki fizetett be 1,2,3 órára,hogy internetezni tudjon?

Figyelt kérdés
Emlékszem cseteltem egy lánnyal internet kávézóba és volt hogy el se tudtam tőle köszönni mert lejárt az időm és kikapcsolták a netet a monitoromon.Ha tudtam hogy mindjárt lejár az időm,szóltam a pultnál hogy szeretnék hosszabbítani,adtam neki plusz 100 forintot,és adott plusz egy órát még internetezni.De olyan is volt hogy egy szép lány ült a mellettem lévő számítógéphez és nem is az internetezéssel foglalkoztam hanem vele beszélgettem:)Aztán egyszerre járt le az időnk és még haza is kísértem:)De olyan is volt hogy bementem az internet kávézóba és már nem volt hely annyian voltak.A pultos mondta hogy menjek vissza később.

2021. aug. 14. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Jártam internet kávézóba
Nem jártam internet kávézóba
Szerettem internet kávézóba járni
Nem szerettem internet kávézóba járni
35 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán 10*, ha voltam, nem annyira tetszet, mert mindenki mindent látott, hiába is volt külön box.
2021. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem szoktam,itthon is van net és számítógép/telefon.
2021. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2014-be vettem először okostelefont,addig csak úgy tudtam internetezni,ha internet kávézóba megyek.Volt,hogy mindennap otthagytam több száz forintot is,mert az egy óra nem volt elég:)
2021. aug. 14. 10:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a helyi művházba volt ilyen, oda jártam 11-12 évesen ebneveldézni, otthon nem volt gépünk. Meg emlékszem volt ilyen a mekiben is, azt nem szerettem, 20 perc volt csak és az egere is hülyén volt megoldva.
2021. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ismerős idők ☺️

Én is sokat jártam ilyen helyekre

2021. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
1 igen,volt hogy a mellettem lévő gépnél ülő lány megkérdezte hogy mi a film címe amit nézek?Meg kérdezte hogy jó film e?Aztán már nem is a filmre figyeltem,mert végig beszélgettünk a másfél órát amit kértem:)
2021. aug. 14. 10:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam, az vagy 20 éve volt, de az csak egy sima terem volt számítógépekkel, nem kávézó. 100 vagy 200 Ft volt egy óra, már nem emlékszem, de ismertük a tulajt és néha lehetett +1 óra ingyen.😃 Gyerekek voltunk.
2021. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért az idegesítő tudott lenni amikor pont mögöttem álltak meg beszélgetni,vagy nézték a monitorom,hogy mi megy rajta.De volt hogy kevesen voltak és ilyenkor az ember nyugodtan tudott internetezni.
2021. aug. 14. 10:41
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

En a könyvtárban csináltam ezt. Voltak ott gépek és ha beírtad magad ingyen használhattad egy óráig.

Lehetett hosszabítani, de csak ha nem várt más.

Olvasó jeggyel ez ingyen is volt szal inkább az, de voltam internet kávézóvan és énis szerettem aztis. :)

2021. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Meg telefonálni is lehetett onnan volt,hogy nem volt a telefonomon pénz,és onnan telefonáltam 10 forintos percdíjért.Aztán amikor végeztem a telefonálassal,akkor kellett fizetni,a pultos látta,hány percet beszéltem:)
2021. aug. 14. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!