Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire vagy magányos?

Mennyire vagy magányos?

Figyelt kérdés

dec. 8. 13:29
A kérdező szavazást indított:
5 - semennyire, maximálisan kielégítő a szociális életem
4 - nem vagyok magányos, de a tökéletestől messze van
3 - nem panaszkodom, de lehetne sokkal jobb is
2 - magányosnak érzem magam, de lehetne sokkal rosszabb is
1 - nagyon magányos vagyok, rosszabbat el se tudok képzelni
74 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Milyen téren?


Van kivel beszélgetnem, mindennap és rendszeresen beszélek több emberrel is, szóval szociális téren nem vagyok magányos, érzelmk téren viszont nagyon is. Nincs kinek elmondani a fájdalmam és igazából.. és ez elég rossz. Nem terhelnék olyat ilyenekkel aki nem áll hozzám közel érzelmileg.

dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételt.

Mindent egybevetve érdekel, legyen szó szimpla időtöltésekről, üres társalgásokról, vagy mélyebb, őszinte beszélgetésekről, kapcsolatokról.

dec. 8. 13:47
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kizártam magam társadalomból .
dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3-as, ezt hogy kell elképzelni? köszi
dec. 8. 13:58
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Baráti társaságom, családom van, de a párkapcsolat, saját család, gyerek az hiányzik nagyon. Nagy a szakadék a párkapcsolat/családos élet és a felnőtt "szingliség" között.


Ettől függetlenül kifejezetten magányosnak sem mondanám magam, élem az életem, vannak céljaim, hobbijaim, nem unatkozom.

dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
20-évig dolgoztam külföldön, elegem lett az emberi ganéjkodásból vettem egy tanyát borsodban és ott gazdálkodom így kell elképzelni .
dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Introvertált lévén az sem zavar, hogy itthon vagyok home office-ban és hétfőtől péntekig szinte nem is találkozom emberekkel.
dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
15 éve nincs párkapcsolatom, már elég jól hozzá szoktam, de azért néha hiányzik, hogy legyen valaki. Túlélem, de nehéz.
dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak anyám él már.

Párom hét éve, barátom négy éve nincs.

Mondjuk úgy, megszoktam - nem tudok mit tenni.


F

dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Ferjemmel imadjuk egymas tarsasagat, de nagyon maganyosak vagyunk. Pedig az o orszagaban elunk, de a baratai mas orszagokban vagy 300 merfold min, es agyhalott sznob helyen elunk, ahol nem is szeretnenk resze lenni a kozossegnek. Tervezgetjuk a kiutat.

De csodalatos kertunk van es a hazat a magunk kepere formaltuk. Ez be lesz aldozva az uj eletert.

Mar annyi idosek vagyunk, hogy kiabrandultunk az udvarias, meg kamu-baratsagokbol. Eleg lesz jokat beszelgetni jofej ismeretlenekkel, akiket talan sosem fogunk megismerni, egy masik elohelyen.

dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!