Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan vannak akiknek van...

Sokan vannak akiknek van párjuk de mellette jó pasikról modell alkatú csajokról álmodoznak?

Figyelt kérdés
Tehát már együtt vannak jó pár éve a kedvesükkel,de már nem úgy néz ki a kedvesük mint régen,meghízott, kihullott a haja,kihullottak a fogai stb.És most görgetik az instán a jó pasikat,jó csajokat és arról álmodoznak milyen jó lenne velük ágyba bújni mert a párjukat már nem kívánják szexuálisan?31/F

dec. 10. 13:57
A kérdező szavazást indított:
Álmodozom a párom mellett jó pasikról
Álmodozom a párom mellett jó csajokról
Nekem tetszik a párom nem álmodozom rajta kívül senkiről
19 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Nyáron elmennek a strandra,a nő nézi a fiatal,kigyúrt pasikat,a férfi meg nézi a hosszú hajú, hosszú combú gyönyörű lányokat.
dec. 10. 13:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt csinálod?
dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs párom de nézegetem az instán a jó testű nőket és álmodozom is róluk.
dec. 10. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem.8 éve kapcsolatban élem..Ha van egy helyes srác aki szembejön velem az utcán rápillantok de nem fordulok meg utána..Nem álmodozok másról..Nőlj fel
dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Én el tudom képzelni hogy egy fiatal asszonykának otthon van egy asztalos párja,de ő mellette sikeres énekesekről,vagy üzletemberekről álmodozik.Meg hogy mellettük nem kéne szerény körülmények között élnie.Biztos hogy van ilyen.39/F
dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak akik másra vágynak csak szakítani nem akarnak mert félnek hogy már nem fognak kelleni senkinek és egyedül maradnak.Meg a realitás az hogy az 50 éves,fogatlan munkanélküli Manci néni nem fog kelleni George Clooneynak,ahogy az is a realitás hogy a 100 kilós sörhasas közmunkás Józsi bácsi se fog kelleni Mihalik Enikőnek pl.
dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig kerestem párt, amíg olyat nem találtam, aki teljes mértékben tetszik. Így 10 év után a haja már kevesebb, hamar őszülő típus, és szimpátia terhesség alatt pocakosabb is lett (nem vészesen), de nekem akkor is ő tetszik. Nem vágyam más férfiak után nézelődni. Nem azt mondom, ha épp szembejön velem egy olyan kép, nem fordulok el, de fantáziálgatás, és vágyakozás nincs mögötte, és direkt módon nem keresek ilyen tartalmakat.

32N

dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%

Lehet almodozni, fantazialni egy semmivel sem szebb emberrol, csak pusztan masik emberrol. Az utcan latod, elkepzeled, milyen lenne vele.

Ja, hogy a gyakorisok nem szoktak? Freud fel is adhatta volna a praxisat, ha ennyi gerinces gyakorizobol allna az emberi nem.

dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
jaj de álszent itt mindenki. párommal 10 éve vagyunk együtt 36 évesek vagyunk. nem vagyunk már olyan szépek. szerintem normális ha kipróbálnál másokat.mondom ezt nőként.nyilván senkinem hagyná el a párját,vele éltek át mindent,és vele élik le az életüket,de ha egy másik dimenzióba kerülnének pár kalandra" következmény nélkül,utána minden kitörlődne biztos mindenki megtenné
dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!