Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki magányos, hogyan tervezi...

Aki magányos, hogyan tervezi tölteni az idei karácsonyt, mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy lehetőleg most mellőzük az olyan válaszokat, hogy "Én nem vagyok magányos, mert egyedül is jól érzem magam". Ez örömteli, de a kérdés most kifejezetten azokhoz szól, akik magányosnak is érzik magukat.

dec. 16. 00:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Én otthon leszek egyedül. Remélem nem internetezni fogok. Igaz a tévétől sem várok sokat. Lehet hogy megiszok valamit és lefekszek aludni. Bár nem szoktam inni de itt az ideje elkezdeni.
dec. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezek semmit igazából. Évek óta olyan, mint bármelyik hétköznap. Magam miatt nem kerülök karácsonyi hangulatba. Nincs fa, nincs karácsonyi menü, nincs semmi ilyesmi, csak irigykedem azokra, akik nem magányosak. :D
dec. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem lesz hová menni, de gyorsan letudom. Már elvesztettem aki miatt mentem. Utána kiütöm magam és alszom. Remélem.
dec. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló vagyok. Csináld azt, mint minden nap. Lepereg az a nap is és ennyi. Esetleges ha ki akarsz mozdulni a komfort zónádból és olyan helyen élsz menj le a vásárba, forralt borozgass, végy pár dolgot amit szeretsz és el is telt a nap.
dec. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor már nem lesz vásár.
dec. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos: olvasás, netezés, jövőtervezés, alvás, ház körüli feladatok ellátása.
dec. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen leveleznék olyannal, aki szintén egyedül karácsonyozik, de szívesen beszélgetne valakivel, esetleg szívesen díszítene fát valaki kedvéért, mert egyedül nem érdemes.

De csak férfival 55 alatt.

F

dec. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Olvasas, tevezes.
dec. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Van még valami a tévében manapság?
dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Persze. Csak a jutura kell kapcsolni
dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!