Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki magányos, hogyan tervezi...

Aki magányos, hogyan tervezi tölteni az idei karácsonyt, mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy lehetőleg most mellőzük az olyan válaszokat, hogy "Én nem vagyok magányos, mert egyedül is jól érzem magam". Ez örömteli, de a kérdés most kifejezetten azokhoz szól, akik magányosnak is érzik magukat.

dec. 16. 00:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
ja, az más, az már nem tv
dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A "jutu" is sz*r egyedül 😒
dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem
dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy minden évben: jó sok sörrel (a névnapom szenteste napján van, azt megünneplem) és mivel szeretek játszani, megajándékozom magam valami jó játékkal, azzal kötöm le magam (idén Heavy Rain + Monster Hunter World lesz).
dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Olvasás, sorozatnézés, gyakorizás, fa- és lakásdíszítés, kis sütögetés, illetve veszek pár Somersby-t. Ezek fixen lesznek, de lehet, még a kondiba is benézek valamelyik nap.

Ja, meg a szakdolival is kéne valamennyit haladnom, és nem állok vele túl jól. Még van rá időm persze, de akkor is...

dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznék ha nyitva lesz a munkahely. Ha nem akkor azt a pár napot betudom hosszúhétvégének. Mosas fozes takaritas unalom utálatos rokonnal vergodes aztán 2 unnep kozt folyamat túlórázások.
dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom aznap is (nyitva tartó kereskedelmi egység), de nem késő estig. Reggeltől délig, kora délutánig. A nap többi része is hasonló a többihez, otthon egyedül. Nekem ez inkább jóleső érzés, hogy nem vagyok rákényszerítve, hogy karácsonyi hangulatba kell kerülnöm, karácsonykor szokásos dolgokat kell csinálnom stb. A karácsonyi hangulattal nincs bajom és meg is van eléggé, tetszenek a kivilágított belvárosok, az üzletek, kiegészítők, de nem csinálok karácsonykor se túlfogyasztást semmilyen tekintetben. Ha van kedvem, halat meg káposztát eszem, de jó érzés, hogy nem kell. Nem látogatok rokonokat hetekig, engem se látogatnak. Egyvalakivel (családtaggal) találkozom, de az a találkozás épp olyan jó lesz egy másik december végi napon, mint 24-én lenne. Mindezektől még magános vagyok szerintem, de nem jobban december 24-én, mint az év többi napján.
dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni edzés + Olvasás + Videojáték trió mindig is bevált nálam. Ünnepek közt sem lesz ez másképp, de azért próbálom majd feldobni a napomat ezzel azzal.
dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Főzés remek elfoglaltság, utána pedig ünneplés, evés, döglés.
dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!