Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is olyan szerencsétlen,...

Más is olyan szerencsétlen, hogy otthon egyedül tölti majd a szilvesztert? 26F

Figyelt kérdés
dec. 27. 16:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
Úgy érted: más is olyan *szerencsés* hogy otthon tölti egyedül a szilvesztert, és nem kell ordibáló, hányásukban fetrengő részeg disznók társaságát "élveznie"?
dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 he84 ***** válasza:
58%
Én édesanyámmal töltöm a Szilvesztert általában. Viszont van egy barátom már 4 éve, akivel eléggé kedveljük egymást, rendszeresen szoktunk talizni is nem ritkán, legalábbis általában nagyjából fél napokra, néha kicsit annál is hosszabb időre. Viszont sajnos se karácsonykor, se a 2 ünnep között, se pedig december 31-én Szilveszterkor nem szoktunk talizni, mert legtöbbször ilyenkor otthon tölti az anyjával és az ekkor másik országból másfél-2 hétre hazautazó húgával eme ünnepeket. Én ezt megértem, de sajnos mellettük nehezen tud rám időt szakítani ilyenkor a sűrű programjaik miatt és egyéb okok miatt, ami hosszú és nem tartozik ide, így nem mondom el se itt, se pedig priviben, bárki is kérdezné esetleg. Pedig én ilyenkor is szeretnék vele legalább egy rövid talit, minimum egy fél órás sétát vele együtt a környékemen december 31-én még délután, de még erre is kicsi az esély sajnos, mert a munkája a leltározás miatt elhúzódhat és időben még legkésőbb este 9-ig ki szeretne érni a házbuliba, ahova a régóta ismert egyik haverja hívja meg őt általában és ő is szívesen elmegy oda, viszont én egyéb okokból nem mehetek, nem fogom részletezni sehol ezt se, de annyit azért elmondok, hogy nem az én hibámból, na meg a házibulikat én se szeretem és ha mehetnék, akkor is zárkózott, izgulós és félénk lennék ott, alapból kissé ilyen vagyok. Elvileg most idén jobban fog igyekezni, hogy sikerüljön ez, ugyanis elpanaszoltam neki, hogy a korábbi évek alatt ez fokozatosan egyre inkább hiányérzetet okoz(ott) bennem, hogy év végén nem tudunk egyszer se talizni, ami nekem fontosabb lenne pont december 31-én legalább egy fél órás séta keretén belül. Mondta sajnálja és ezt nem tudta, hogy ennyire hiányérzetet okoz ez nekem, így jobban igyekszik, de nem csak rajta múlik, hogy időben végzik-e a leltározással, ettől még igyekezni fog, meg is köszöntem neki, de arra kért, hogy számítsak arra is, hogy esetleg nem sikerül, mondtam hát oké. Bár tavaly előtte december 30-án sikerült egy néhány órás tali egyéb okokból, de nem részletezem ezt se. Most először van még esély idén most december 28-án is egy maximum 2 órás talira, ami szintén kétesélyes, attól függ főleg, hogy a húga elmegy-e egy barátnőjéhez órákra, vagy sem, ami aznap 28-án délelőtt derül ki hamarosan. Ugyanis a barátom szeretne többször a húgával is lenni eme időszak alatt, mert a húga évente 2-3-szor utazik csak haza 1-2 hétre általában másik országból. Ezt részben megértem, na meg velem rendszeresen talizik fél napokra máskor is az egyik szabadnapján általában. Na de hamarosan kiderül, hogy eme 2 nap közül melyik jön be, a december 31-ei fél órás sétának jobban örülnék, mert speciálisabb ünnep és úgy félig együtt élőben új év várása. Próbálom nem beleélni magam, de nekem ez nem olyan könnyű. És ő is tudja, hogy a 31-ei rövid sétát jobban szeretném a Szilveszter különlegessége miatt. Ja és ahova ő jár házibulizni egy haverjához szinte minden évben régóta, ez a barátom nem iszik olyan sokat, hogy részeg legyen, hanem valóban csak mértékkel és a többi vendég is min régi ismerősök, haverok neki, nem random alakok. Tehát az túlzás, hogy minden házibuliba random idegen emberek is jöhetnek, mert nem így van. Na de örülök, hogy ez a barátom idén jobban próbálkozik, értékelem is.
dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 he84 ***** válasza:
18%
Azért ne túlozz, ne általánosíts 11-es válaszoló. Nem minden buliban isznak sokan részeg állapotig és fetrengésig,... Vannak normális, komoly és mérsékelt bulik is bárhol. És nem csak az előző üzimben említett barátom kapcsán tudom ezt, hanem bőven azon kívül is. Na meg aki egyedül, vagy mással kettesben tölti a Szilvesztert, azok is ihatnak túl sokat és lehet belőle ufyanúgy fentengés, csak a létszám más. Tehát nem kifejezetten a bulitól függ.
dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%
Mit nem adnék azért, hogy egyedül legyek szilveszterkor! Párom idecsődíti az anyját, testvérét meg a unokaöccsét és általában 400 kiló kajával jönnek, amit egy hétig zabálunk, mert ki nem akarjuk dobni. Emellé szól valami nótatévés szar, egymással hangosan beszélgetnek stb. Inkább egyedül, mint itt kerülgetni a proli rokonokat.
dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavar, pont ezt szeretem bene keresek valami jó filmet, meg egy rakat rágcsálnivalót aztán lazulok.
dec. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem szerencsétlenség kérdése, szerintem. Én is lassan ott tartok, hogy semmi kedvem semmihez. Mennénk Pestre barátnőmékhez, lájtos házibulira, de lassan már ahhoz sincs kedvem. Sőt, amilyen,, csodás'' volt ez az évem, már-már ott tartok sojszor, hogy egy diófára és egy kötélre vágynék a legjobban...
dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%
22 vahyok én is egyedül töltöm, és egyáltalán nem érzem magam szerencsétlennek.
dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%
Én a családdal töltöm, de minden évben bulizni mentem eddig, csak most nem jött össze. Viszont megyünk aznap reggel csoportos túrára, szóval ez nyugtat kicsit. Úgy volt megyünk a helyi kultúrházba a szilveszteri összejövetelre, de nem tudtuk, hogy itthon leszek(úgy volt dolgozok), így már nem tudtam befizetni rá. Hát, akkor marad a túra. Este koccintunk, meg beszélgetünk, aztán ennyi.
dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 he84 ***** válasza:
44%
Na én az előző 12-es üzimhez kiegészítek, de ez már nem lesz olyan hosszú. És elnézést, ha bárkinek túl hosszú volt a 12-es válaszomat elolvasni, akkor az így sikerült, de ez most tuti rövidebb. Aki képben akar lenni, annak mindenképp javaslom kicsit feljebb a 12-es válaszom elolvasását türelmesen. Tehát azóta végül sajnos elmaradt most a december 28-ai tali az említett barátommal, mert így alakult neki. Ettől még valóban volt rá esély, de 90%-os esély alatt volt valamivel. Hát ez van/volt. Ám egyúttal azóta az is kiderült, hogy végül egyéb okok miatt már biztosan lesz december 31-én szilveszteri talizásom vele. :-) Vagy keveset fogunk inni Cider almaborból, vagy semmit, ez még kiderül és egy kis koccintás, meg egyéb magán dolog (nem részletezem, mert valóban magán és intim). Meg még egy kis palacsinta és chips evés is ezeken kívül. De viszont csak késő délután és kora este között leszünk együtt egy 2 órás talin, ami szintén jó, főleg a korábbi bizonytalan esélyű fél órás séta helyett jobb. :-)
dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
60%
Perszeee
dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!