Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszer mi is sorra kerülünk?E...

Egyszer mi is sorra kerülünk?Egyszer mi is sztárok leszünk?

Figyelt kérdés
Annyi celeb van már Magyarországon mint égen a csillag,Dunát lehetne rekeszteni a sztárokkal,celebekkel.Egyszer mi is sorra fogunk kerülni?Mert már az utca emberei közül is sokan vannak akikről írnak az újságok meg a hírportálok.Mi is sorra fogunk kerülni?Nekünk is jár a 15 perc hírnév?30/F

dec. 29. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Szeretném hogy egyszer rólam is írjanak az újságok
Nem akarok tévében szerepelni,nem akarom hogy írjanak rólam
16 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet majd egyszer megírják a Story magazinban kik vagyunk,hol dolgozunk,van e családunk stb.
dec. 29. 10:47
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem vágyom a magyar celebségre, mert az általában egyet jelent a prolisággal. Nem akarok egy Kőgazdag fiatalokban szerepelni ahol eljátszák hogy gazdagok, aztán meg látszik hogy a lakás bérelt, ugyanazokat abútorokat használják, etc. Tehát inkább csak megalázó.
dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De eljöhet még az a világ hogy kopogtatni fognak az ajtónkon és elvisznek minket szerepelni a tévében ha tetszik nekünk ha nem?
dec. 29. 10:51
 4/13 anonim ***** válasza:
🙄🙄🙄
dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én el tudom képzelni hogy majd a kereskedelmi tévék től mennek emberek akiknek az lesz a feladata hogy menjenek az utcán és szólítsanak le fiatalokat,időseket,beszéljek rá őket hogy szerepeljenek Anikó showban,Családi titkokban,szerencsekerékben stb.
dec. 29. 11:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem. Ha mégis, vannak módszereim, amelyekkel ezt megakadályoznám (mármint hogy rólam szóljon ilyesmi)
dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez csak a koporsónál lesz így!(a sorrakerülés)
dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a netet és a tévét. Foglald el magad normális dolgokkal.
dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem.
dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nekem ilyenben nem lesz részem. A magyar sztárok, celebek igen nagy többsége nem azért lett felkapott, népszerű, mert valami minőségi dolgot tett volna le az asztalra. Ilyen alacsony a színvonal..
dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!