Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Multinal kasszaba követelik a...

Multinal kasszaba követelik a 40 es termék / percet. A kimerültseg szintjere kerülünk, mit tehetünk ellene?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 02:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Mondjatok fel kollektíven.
2020. febr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem komolyan. Nem is igazán a kérdésre válaszolok, meg tudom, külföldöt ne hozzuk ide. De ott miért van az, hogy normálisan, nem kapkodva lehúzzák az árut, megvárják, míg elpakolod, és a mögötted lévőét nem kezdik el addig ütni? Hülyét kapok, mikor rohanva beüti, letolja, én kapkodva dobáljam bele a szatyorba, pedig az sem mindegy mit hová teszek. Nyilván nem teszem alulra a tojást, rá meg a 3 literes mosószert. És tegyük hozzá, majdhogy egy kézzel, mert a másikban már tartom a pénztárcát, mert mi az, hogy még utána veszem elő. És még a kis pultról szedem össze a visszajárót, már üti a mögöttem lévőéjét. Felháborító! És sok birka nem is tudja, hogy ez nem a kasszások hibája, egyszerűen követelmény. Ők is tolonganak. Mondjatok fel szerintem is kollektíven, vagy sztrájk, esetleg neten érdemes lenne petíciót kezdeményezni, hátha valami törvénymódosítás lenne. Tudom, az esély nem sok, de legalább megpróbálnátok.
2020. febr. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az önkiszolgalo kasszakon akarnak sporolni
2020. febr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam ez a dolog csak a Pennyben, az Aldiban és a Lidlben van. Elég gusztustalan nem is az, hogy gyorsan húzgálják hanem hogy nem várja meg a végén, hogy elpakolj már rád húzza a másik termékeit. Akkor legalább lenne ennek megfelelően kialakítva a kassza vége mint régen mikor egy kis váltóval leválasztották az éppen pakoló cuccait és az új kasszázás már egy kis külön részbe ment és addig az előző bőven elpakolt az újat meg simán lehetett nyomatni lefelé.
2020. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Komoly a kérdés, vagy troll? Hogyhogy mit tehettek ellene??


Megszoksz, vagy megszöksz.

2020. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Váltanod kell nyugisabb helyre, esetleg kevesebb pénzért.


#4 szándékosan nincs meghosszabbítva a kassza vége, mert akkor ott töpörögnének az emberek a kasszánál tovàbb.

Ehelyett a kocsit kell odatolni a kasszához, és abba besöpörni az árut, ès utána elvonulni, és átpakolni szatyrokba.

2020. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezek az üzletek úgy vannak berendezkedve, hogy kocsról felpakolsz, majd a kocsiba visszadobálod a cuccost és majd utána elpakolsz. Én is utálom ezt a rendszert, ráadásul elég sokszor a kosár is. Amit lehetsegéses mód, hogy sok vásárló elkezd panaszkodni, hogy a kasszás rájuk tolja, a következő vásárló holmiját, és kérik, hogy adjanak több időt. Persze nem a kasszást kell mgkritizálni, hanem a rendszert, amiben dolgoznak.
2020. febr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Aldi és Lidl elvárja, de valamivel többet is fizet, mint a Tesco, vagy Interspar. Aldi és Lidl akkor rángat be otthonról, amikor akar. Meg tudnod kell fejből a kódokat.

Viszont a Tescoban te írod be magad azokra a napokra dolgozni, (és akkor is dolgozol)amikor szeretnél. Természetesen a havi óraszámnak meg kell lennie. És nem kell fejből tudnod a kódokat. Persze nem is fizet annyit.

Te döntesz, hogy hol akarsz dolgozni, ha nem jó a mostani, válts!


Ezek különböző üzletpolitikák.

2020. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban és Lidlben van ez a rendszer,ott még a raktárban pakolás is perc kvótában van meghatározva,azért fizetnek többet viszont ember alig tudd megmaradni
2020. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Van az a pénz, amiért simán letolnám, de ti nem kaptok annyit. Mondjatok fel. Kasszásnak lenni, főleg egy ilyen helyen méltatlan munka és azon a szinten létezik ezer más alternatíva.
2020. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!