Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül érzem magam....

Nagyon egyedül érzem magam. Hogyan enyhítsem a fájdalmat? Szinte elviselhetetlen...

Figyelt kérdés

dec. 29. 22:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
83%
Majd el jön minden végül... Ne érezd egyedül magad (nemakarlak negsérteni) nincs okod rá, hogy szomorú légy (vagy van, de nem kell túlzásba vinni, nem kel hosszú ideig erre gondolni) Vedd észre magad körül a barátaidat, a családodat, akik törődnek veled. Légy nyitotabb és ne zárd el magad vagy akár ha szeretsz magad lenni (mint ahogyan én is) néz filmeket, sorozatokat, animéket (ezt javaslom, mert jo kis sztorik vannak benne) csinálj egy kertet (öntöz virágokat) kezdj el főzni, sütni, vegyél macskát/ kutyát/ hörcsögöt/nyuszit, játszál, tanulj, kezd el hangszeren tanulni, találkoz barátokkal, menny kirándulni vagy mit tudjam én... Koncentrálj az álmaidra-> biztosan van, amit szeretnél elérni. Gondolj arra, hogy egy párkapcsolat lehet fárasztó és TE SZABAD/FÜGGETLEN/ERŐS vagy. Nincs szükséged valakire, hogy boldog légy (ha nagyon szeretnél valakit a boldogsághoz akor várj rá, de ne foglalkoz csak is azzal...) FOGLALD EL NAGAD MÁSSAL. Meg még egyél (csokit, finomságokat) vagy sportolj. Adj magadra többet piccit (nem kel túlzásba vinni) csak, hogy felhívd a figyelmet magadra (persze csak ha szeretnéd és csak ha kényelmes neked), mert egyszer úgy is összejön a dolog és úgy fog szeretni téged ahogy vagy.
jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szió! Nem tudom, hogy lány/fiú, hány éves vagy... De én szívesen beszélgetek veled! Írj nyugodtan!
jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
üdv a klubban.
jan. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ebben vagyok én is
márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!