Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül érzem magam....

Nagyon egyedül érzem magam. Hogyan enyhítsem a fájdalmat? Szinte elviselhetetlen...

Figyelt kérdés

dec. 29. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Én is. :(
dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
75%
A szüleiddel jóba vagy? Szoktál e velük beszélgetni? Vannak e barátaid / ismerőseid, akikkel jóba vagy? Szoktál e velük néha találkozni és beszélgetni, hülyéskedni? Ezek szerintem enyhítik ezt az érzést.
dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Vedd fel a kapcsolatot privátban az első válaszoloval. Szoktak ebből remek barátságok is születni.
dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2


Szüleimmel mondhatni jó a viszonyom, de már nagyon unom őket (tudom, ez csúnyán hangzik, de így van sajnos)

Vannak barátaim, de egy kivételével mind messze vannak és csak ritkán tudunk találkozni.

Sajnos a szilvesztert is egyedül fogom tölteni.

Igazából leginkább egy társra vágyom, de már nagyon régóta. De nagyon úgy néz ki, hogy én senkiben sem tudok szerelmet ébreszteni. Sosem viszonozta senki sem az érzéseimet.

dec. 29. 22:34
 5/14 A kérdező kommentje:
Én senkit sem pontoztam le, ellenkezőleg, mindenkit felpontoztam
dec. 29. 22:38
 6/14 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
82%
Oh. Hát azt tudom tanácsolni, hogy ha ritkán tudtok egymással találkozni, akkor beszélhetnétek egymással néha telefonon, ha lehetséges. Vagy szerezz még több barátot, pl munkahelyen/iskolában (nem tudom melyik az aktuális) ha van lehetőség próbálj meg beszélgetni valakivel munka közben. Biztosan találsz valakit aki szívesen beszélget veled. Nem tudom mennyire működik ez az ötlet, de én ezt tudom tanácsolni.
dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is hasonlóan vagyok, ezért sorozatokat nézek, így kevésbé érzem magányosnak magam.
dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Szüleiddel meg tudod beszélni, hogy társra vágysz?
dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
gondolj arra,hogy a szabadság a legfontosabb. és ez így van rendjén.
dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Lassan 1 éve érzem magam magányosnak. Régebben hullámokban jött rám, már csak egy folytonos rosszkedv. Egyedül akkor vagyok boldog mikor nagyritkán találkozom valakivel a gimnáziumból. Nekik sem jelentek sokat. Van saját életük, amibe én nem tartozom bele. Nem könnyen ismerkedem, pedig mikor más emberek között vagyok nem látszik rajtam hogy mennyi bajom van, pedig otthon szinte a falat kaparom. Gondolom unalmas vagyok, ennyi. Beletörődni sajnos nem tudok.
dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!