Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 évesen még nem volt nőm és...

40 évesen még nem volt nőm és nem jövök rá az okára?

Figyelt kérdés
gyakorlatilag mindenféle férfit láttam már nővel,ezért se értem
jan. 5. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hol, hogyan és milyen intenzitással ismerkedsz?

Vagyishát ami fontosabb: hogy vol ez 15-25 éves korod között?

jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
úgy volt hogy a lányok,nők vagy kerültek,vagy levegőnek vettek,vagy röhögtek rajtam
jan. 5. 16:59
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Az ok bizonyára te magad vagy..
jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Életem során azokat a pasikat kerültem, akik


- az ingyenes, hajnali kettőkor is elérhető pszichológusukat látták bennem. Az ilyenek általában moderálni sem tudták magukat, ami a szívükön volt az a szájukon, össze-vissza sértegettek.


- kontrolmániások voltak.


- nem volt más témájuk csak vagy az, hogy milyen ügyesek és eszesek vagy az, hogy mi volt a munkában.

jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
4-esnél a pont.
jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Pedig valami igen nagy gáz lehet veled, ha 40 évesen még nem volt nőd. Lehet túl keveset beszélsz. Itt se fejtetted ki a témát. Mi így honnan tudjuk mi lehet az oka?
jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sose beszéltek velem a nők így nem is tudok
jan. 5. 17:50
 8/27 anonim ***** válasza:
49%
En 25 eves koromig nem voltam senkivel. Azutan lett valakim aki meg is csalt. Es a vele eltoltott par het se volt valami jo. Azota nem is volt tobb csajom. Mindjart 40 vagyok...De lehet jobb lett volna ha ez az 1 csaj se lett volna meg!!!!!!
jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%
Én 30 vagyok, de ugyanez a helyzet. Az oka, hogy mivel nincsenek barátaim, így nem is nagyon járok el sehova, nem tudok kivel ismerkedni. De párszor mikor még is elmentem szórakozóhelyre úgy néztek rám, mint a szarra. Átlagos külsejű vagyok. Társkeresőn próbálkozom, de a hozzám hasonló átlagos nők vissza sem jeleznek. Dagi nők szoktak néha érdeklődni utánam, de nekem meg ők nem tetszenek.
jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
volt 2,3 haverom,évekig,de nagyon nem mentünk sehova,és nem mutattak be senkinek,eez is furcsa,rám molett nők se írnak,egyszer egy fogyatékos lány megszivatott,találkoznunk kelett volna de nem jött el
jan. 5. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!