Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan döntsek ilyenkor? 18...

Hogyan döntsek ilyenkor? 18 évesen teherbe estem,de a barátommal már így is egy káosz az életünk. Most pedig az a terve hogy megvárja amíg majd rendbe jövök és utána ő is magamra hagy. Már borzasztóan el vagyok keseredve. Nem tudom mit tehetnék.

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 08:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted azt, hogy megvárja, amíg "rendbe jössz"?
2020. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Habár mindkettőnknek nagyon fáj valószínűleg az nem opció hogy megtartom,sajnos ez nem a mi döntésünk lesz. És utána amíg felépülök, rendbe jön a lelkem,addig támogat.
2020. máj. 18. 08:55
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem felesleges színjáték addig együtt maradni, amíg rendbe jösz lelkileg.

Eleve hogy jösz rendbe, ha tudod, hogy utána elhagy?

Zárd le a kapcsolatodat is, ne várjatok a semmire.

2020. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Így már értem.

Semmi értelme ennek, hogy eljátssza a párodat, amíg "rendbejössz" és utána fizikailag is elhagy, miközben tulajdonképpen már szakított veled. Szerintem kérd meg, hogy búcsúzzatok el most, könnyebb úgy, mint húzni meg kínlódni. Megalázó is, hogy már nem akar veled lenni, de azért sajnálatból még úgy csinál, mintha. Ne engedd ezt.

2020. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

De képtelen vagyok ezt elviselni egyszerre.

Nem elég hogy el kell vetessem a gyerekem,még az is cserbenhagy akibe szerelmes vagyok. Teljesen magamra maradnék.

2020. máj. 18. 09:08
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen magadra maradsz. Mit számít az a pár hét színjáték?
2020. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
42%
Jó nagy pöcs a pasid...de ebből is látszik, hogy komolyan meg kéne reformálni a fogamzás gátlás rendszerét. Elérhetővé kéne tenni mindenkinek a fogamzásgátló eszközöket...az ilyen balesetek elkerülése végett..nem pedig ilyen horror áron árulni. Rengeteg nő/pár ölni tudna egy babáért...az ilyen kis fiatal fruskák meg abortuszra járnak ahelyett, hogy védekeztetek volna. Persze gondolom kiszakadt a gumi, vagy gyógyszer mellett maradtál terhes vagy csak egy kicsit rakta be, természetesen nem ment el benned...figyeltetek, vigyáztatok.
2020. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem kell egyedül keresztülmennem ezen a procedúrán. És talán az alatt az idő alatt megváltozik valami. Nem tudom...
2020. máj. 18. 09:18
 9/35 A kérdező kommentje:
A párom orvosok szerint meddő,de igen,így is felelőtlenség volt,tudom,de ezen sajnos már nem tudunk valtoztatni.
2020. máj. 18. 09:20
 10/35 anonim ***** válasza:
89%

Engedd el a barátod kezét már most. Ne reménykedj, hogy megváltozik valami, mert nem fog.. Ő már eldöntötte, hogy szakítani fog, és az nem fogja megváltoztatni a véleményét, hogy hetekig lelki roncs leszel.

Legalább egyszerre tudod kiheverni a két dolgot, gyászold a babát és a kapcsolatodat is egyszerre.

2020. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!