Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki akartam nyírni magam ,de...

Ki akartam nyírni magam ,de valaki tett egy kedves gesztust irányomban. Megköszönjem neki?

Figyelt kérdés
8 éve elhagyott az asszony ,nagyon szeretem .23.-án szült ,gondoltam ok akkor úgy se jön vissza ,ne kínozzuk magunkat zárjuk rövidre.Pink Floyd-ot be egy üveg tömény be gondoltam na ha volt egy momentum is az elmúlt egy évben amikor valaki többet tett értem mint ami kényelmes neki akkor megúszom.Volt egy barát (csaj) aki nem szeret megérinteni senkit egyszer a vállamra tette a kezét szeretet teljesen mikor látta hogy rosszul vagyok. Nem akarom hogy lássa milyen gyáva vagyok de meg akarom neki köszönni.
jan. 8. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feladni, hanem el kell engedni. Elhiszem, hogy az elengedés nehéz meg persze az emlékek, de te nem segítenél a barátodon aki hasonló cípőben járna? Ha másért megtennéd, akkor magadért miért ne tennéd? Változtass, nem feltétlen kell kapcsolat. Valósítsd meg amit szeretnél, ha valami csurran cseppen akkor hajrá.


Na meg persze köszönd meg neki. Hajrá.

jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha jól értem, meg akartál halni, de egy nő a válladra tette a kezét, mert látta, hogy szomorú vagy és így esett, hogy végül az életbemaradás mellett döntöttél.


Ha jól értettem, akkor szerintem megköszönés helyett csak tegyél valami kedves gesztust. Ha szeret valamit, akkor egy ahhoz kapcsolódó apróságot vigyél neki és lazán mond azt, hogy ezt nemrég láttad/találtad és ő jutott eszedbe róla.


Én most elképzelem azt, hogy látom, hogy valaki szomorú és megfogom a vállát, majd x nap múlva elém áll azzal, hogy képzeljem amúgy el, hogy ő pont akkor akarta megölni magát és én mentettem meg. Én lehet megijednék kicsit és értetlen lennék. Olyanokra gondolnék, hogy miért mond el ilyen dolgot nekem, mit szeretne, mi legyen ennek a következménye,vajon a jövőben majd minden lelki baját rám fogja önteni és energiavámpír lesz, etc.


Ellenben, ha csak hoz egy apróságot, akkor annyit érzékelek, hogy kedves voltam felé és ő ezt kedvességgel viszonozza.

jan. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
jan. 9. 00:20
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nemhogy orulnél hogy nem neked szült es ott kene vergodni egy gyerekkel.
jan. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Élsz és ez a lényeg. Az Odafelvalónak köszönd és tedd magad rendbe, minden meg lett adva, hogy talpra tudj állni. Nem gyávaság az, ha valaki lekerül a gödör mélyére és segítségre van szüksége az induláshoz.


A többi már csak rajtad áll.Illetve a mintát már milliószor hallottad mit kell tenned, hogy sikerüljön.


Minden jót neked.

jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

S mi lenne, ha te is ezt tenned a jovoben valakivel, akin ugy latod, h szuksege lenne ra.

Lehet te is megmentened valaki eletet.

jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!