Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek az emberek hány...

Szerintetek az emberek hány százaléka lehet, akinek sosem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Akik már mondjuk 40 felett vannak, és egyedül élnek.


Mennyire lehet ez gyakori?


jan. 9. 01:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Gyakori lehet, ha antiszociális az ember és épp csak annyit van emberek között míg dolgozik, vagy bemegy egy boltba.

A párkapcsolat elég komoly téma, sok időt kell belefektetni az ismerkedésbe, és kitartás is kell hozzá.

31 évesen életembe kettő csajjal foglalkoztam "komolyabban" összességében pedig 7 hónapig tartott velük az egész.

Nekem jobb egyedül, de elbeszélgetek akármilyen nőkkel, ezért fordul elő hogy néha közeledésnek vesznek egy beszélgetést.

jan. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
HA antiszociális az ember akkor gyakori, de a teles társadalmat nézve nem ez az általános, főleg nem 40 évesen. Akkoriban már inkább elválnak az emberek.
jan. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Olyat akinek sosem volt talán 5% körülre saccolnám, akinek volt de ettől független egyedülálló huzamosabban olyan 15% körülre.
jan. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Olyanok akik nem is valodi kapcsolatban voltak soha hanem olyanokban ami gallyra fog menni, rengeteg.

Millio meg egy elvalt van, vagy akik szakitottak.

jan. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem vagyok antiszociális,sem depressziós,vannak barataim,ettől függetlenül,még nem volt párkapcsolatom,és talan nem is lessz, tudom hogy ez mások szemben elítélendő meg sokan talán le néznek emiatt,de nem érdekel mások véleménye,ilyen vagyok kész,és szeritem eleg sokan vannak ezzel igy 26/f
jan. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt és nem vagyok antiszoc, egyszerűen nem igénylem az állandó tartós párkapcsolatot
jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kései Sirató ***** válasza:
100%
5-6 % lehet.
jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Én mindenképpen növelem a statisztikát. Bár még csak 27 vagyok, de nagy összegben mernék fogadni hogy (ha megérem) 40 évesen sem lesz ez másként!
jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

15-30 között vannak a legtöbben szerintem akiknek még nem volt


Kérdés h csak vásárolni jár, munkahely meg hazaút...itt kevés az esély.

jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 Amikor nem csak vásárolni jártam, hanem gyakorlatilag csak aludni jártam haza, minden más időt az egyetemen vagy egyéb külsős helyen töltöttem, akkor sem volt semmi másképp, sosem mozdult el az a bizonyos mutató a 0%-ról, szóval ez nem érv. Pont hogy másik irányból kell nézni a dolgot, magyarán hogy nem véletlen hogy egyesek már csak melózni meg bevásárolni járnak: elegük volt a csalódásból és az esélytelenségből.
jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!