Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet úgy leélni egy...

Hogyan lehet úgy leélni egy életet, hogy érzelmileg senki sem áll közel hozzád, nincs kivel megbeszélned a "dolgaidat"?

Figyelt kérdés
jan. 17. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom, de kémektől, raboktól, titkosszolgáktól, kemény bűnözőktől is simán megkérdezhetnéd


ők aztán fullost választ nyomnának neked

jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Úgy hogy azzal nyugtatod meg magad hogy ez csak átmeneti állapot, nem fog örökké tartani, aztán pedig megteszel mindent hogy tényleg így is legyen.
jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen
jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Vannak jobb és vannak rosszabb időszakok, bele kell törődni mást nem nagyon lehet.
jan. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hozzá kell szokni és meg kell tanulnunk értékelni a saját társaságunkat és lefoglalni magunk, mert ez egyre elterjedtebb lesz. Nyugdíj után már potyognak az emberek, ha valakinek vannak is barátai, azok ki fognak halni. Látom nagyszüleimen, hogy mennyire beragadtak a 4 fal közé és beszűkűlt a látóterük. Sajnálom őket, hogy még netezni se tudnak, ahol legalább beszélhetnének másokkal.
jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehezen. Sokszor gondolok arra hogy vèget kellene vetnem az èletemnek...

Egyedül a kèt macskám ad erőt.

jan. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
🥺😪 nincs más, marad a macska, nekem meg a kutyám. Ő legalább szeret:) én már 48 évesen is a falak között élek, annyira gáz, hogy nincs hol barátokat szerezni.:(
jan. 26. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!