Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit jelent pontosan a "No...

Mit jelent pontosan a "No Life" kifejezés, kire mondhatják ezt?

Figyelt kérdés
Például ha valakinek nincsenek barátai, vagy nem jár el baráti körrel le inni magát, bulizgatni, akkor ő No Life? Vagy ha sokat ül a gép előtt és kockul? Mert ahogy én veszem észre például magamat, hiába dolgoztam, beszélgettem emberekkel, vagy ültem itthon a gép előtt, úgy éreztem sivár az életem, nincsen benne történés különösképp. Sokan mondták már nekem régen hogy szerezzek életet, de mit is jelent ez pontosan? Család alapítás? Bekerülni valamilyen csoportokba, klubokba? Rendszeresen járni valahova valakikkel? Mert az ember hiába mozdul ki otthonról, ha nincsen nagyon hová menni, én például nem akarok sem vedelni sem bulizni. De más programokra sem mennék egyedül, és még ha barátokkal elmegyek hetente egyszer valahova akkor sem lesz "életem". Ideiglenes csak.

#magány #fogalom #élettelen #élettelen kifejezés
jan. 21. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek.
jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, hogy itt tulképp nem csak a no life probléma van, hanem van mögötte valami mentális probléma. Mert ha neked a barátokkal elmenni mondjuk kirándulni vagy kávézóba vagy moziba vagy ilyesmi nem program, és ettől nem érzed magad jobban, akkor itt más problémák is vannak, mint a sima hobbi hiány.
jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak létezik, de nem él igazából. Tehát eljár jó esetben dolgozni, aztán munka után otthon van, és ennyi.
jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Például ha valakinek nincsenek barátai, vagy nem jár el baráti körrel le inni magát, bulizgatni, akkor ő No Life. Vagy ha sokat ül a gép előtt és kockul.
jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4# Jópofa vagy :D
jan. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!