Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kimozdultok home office után...

Kimozdultok home office után akkor is ha nincs kedvetek hozzá?

Figyelt kérdés
Én próbálok odafigyelni hogy szocializálódjak és legyenek rendszeres programjaim az egésznapos itthoni munka után. De pl. van hogy nincs kedvem sehova menni ,de megerőltetem magam.
jan. 22. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs kedvem, minek erőltetném? Nem muszáj szocializálódni minden nap.
jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha nincs kedvem, nem megyek, ha van kedvem, akkor megyek. Nem látom értelmét annak, hogy túlbonyolítsam az életem. Heti 1-2 alkalommal van kedvem + hétvégente, nekem ennyi bőven elég.
jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

amikor 7 éve (igen, pandémia előtt...) távmunkázni kezdtem, elmentem egy menhelyre és lett egy kutyám. Így ha akarok, ha nem, napont 3*fél órát (jó időben még többet is) sétálással töltök.

Mindenképp ki kell mozdulni 1-2 naponta, egyébként mentálisan sérült leszel egy idő után.

jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
látszik ez első 2 válaszon is :D
jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Kétnaponta igen, elmegyek egy ismerőssel kávézni, vagy csak sétálok itt egyet a belvárosban. Hétvégente, általában szombaton iszogatunk a barátokkal. Én ezt igénylem, van is hozzá kedvem, de teljesen megértem, ha más nem.
jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
4 Mi a bajod baj azzal, ha "csak" hetente 4 alkalommal van programom? Ez mitől mentális sérülés?
jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Heti 4-7-szer, de ha rossz idő van nagyon akkor esetleg heti 2 is lehet, de az már nem jó.
jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megyek, van 3 gyerekem és egy férjem, ha bejárnék dolgozni se járnék el sohová rendszeresen. Napközben csetelek a kollégákkal, lelkiismeretesen eljárok a szülői értekezletekre, és havi 1x összefutok valamelyik barátnőmmel.
jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 első vagyok, a kutyáimmal napi 3x sétálok, vannak barátaim/családom, akikkel szoktam programokat csinálni, heti 3x edzek kondiban. Ez nekem bőven elég, miért ne lehetnék otthon egymagamban, ha ahhoz van kedvem? Senkinek nincs kedve non stop másokkal lenni. Ja és heti 2x az irodába is bejárok.
jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

(Most épp nem távmunkázok de évekig csináltam és hamarosan újra)


Utána nem, inkább előtte szoktam elmenni reggel sétálni vagy kocogni. De csak ha jó idő van. :D

Szocializálódni hétvégén, mert a teljes baráti köröm és a rokonságom is dolgozik munkanapokon, messze is laknak.

jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!