Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van akit dobtak és...

Más is van akit dobtak és r.hadtul depis?

Figyelt kérdés

jan. 29. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Van bizony:/
jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Na meséljetek kivel mi történt?
jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát 8 évvel ezelőtt össze szűrtem a levét egy lánnyal, van neki párja de egy alkesz agresszív fasz, de végülis a lány félt kilépni a kapcsolatból és dobott...

Hát most megint...

8 éve erre a lehetőségre vártam és erre most meg azt mondja hogy csak barát...

Emellett ősszel le égett a házam most decemberben meg elhunyt a testvérem.Padlón vagyok teljesen...

Ha nem lennék gyáva felhúztam volna magam...

jan. 29. 23:10
 5/13 A kérdező kommentje:

Mikor elhunyt a tesóm ez a lány volt mellettem, azt hittem végre lesz valami... Hát lett is...

8 éve mikor először dobott azóta azt vártam hogy hátha egyszer lesz lehetőségem még vele lenni. Most meg már nem érez irántam semmit. Bár gyanús hogy továbbra is fel kilépni abból a mérgező kapcsolatból és azért csinálja ezt hogy tovább tudjak lépni és ne várjak rá

jan. 29. 23:14
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmi életkedvem nincs, nem tudom hogyan legyen tovább
jan. 29. 23:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, kérdező, ehhez képest az én sztorim, hogy 3 év után megcsaltak és dobtak, egészen bagatell. Tanácsot sajnos nem tudok adni, csak sok kitartást kívánni :/

(22/F)

jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
jan. 29. 23:34
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván nem azért van együtt valakivel, hogy Te tovább tudj lépni. Ha ezt hiszed nagyon ostoba vagy önámító vagy.
jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tök mindegy a lényegen nem változtat
jan. 30. 00:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!