Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tettétek túl magatokat...

Hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy (az akkori) másik feletek szakított veletek?

Figyelt kérdés
Vannak akiknek szintén évekbe telik ezeket feldolgozni?
jan. 30. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon nehezen. Kb. másfél évbe telt, mire túljutottam rajta, 22 voltam.
jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tart a feldolgozási folyamat, vannak jobb és vannak rosszabb napok. Még csak 2 hónap telt el, babával próbálok előre nézni😊😊
jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok belédkötni, de ezt ne fogd fel így, hogy valaki a "másik feled" ez egy irdatlan nagy marhaság, mindenki egy egész teljes ember úgy, ahogy van, nem kell senki ahhoz, hogy egésznek érezd magad. Azért mondom, mert, ha így fogod fel, akkor soha nem fogod tudni jól érezni magad, mert mindig másoktól fogod elvárni, hogy "kiegészítsenek" nélkülük pedig, csak egy fél személynek fogod érezni magad

Olyan van, hogy egy emberrel jól érzed magad, szeretsz vele lenni, úgy érzed kiegészítitek egymást, de akkor sem vagytok felek, nem tudom ki kezdte el ezt a marhaságot, de be lehetne fejezni

jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!