Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 évesen, válás után mennyire...

30 évesen, válás után mennyire van esélyem újrakezdeni az életet anyagi, magánéleti, családalapítási szempontból?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. A feleségemmel 7 év házasság után elváltunk. Sajnos, mint utólag kiderült, nem illettünk össze, sokat veszekedtünk, elhidegültünk egymástól, elment mellettünk az élet. Ő közben összejött mással. A válásnál korrektek voltunk egymással, senki nem semmizte ki a másikat, békében váltunk meg egymástól.

Gyerekünk nincs, de ez a körülményekre való tekintettel szerencsés.

Két, stabil munkahelyem van. A főállásomban ha nem is kiemelkedő, de az átlagnál jelentősen jobb fizetést kapok. A másodállásomból is összejön havonta 150-200 ezer havonta. Mindkettő stabil, állami munkahely. Van egy alsó középkategóriás autóm, illetve valamivel több, mint 2 millió forint félretett pénzem. Főiskolára járok, levelező tagozaton, ha sikerül elvégeznem, akkor a fizetésem is sokkal jobb lesz. Majd ha lesz időm, elmegyek majd pénzügyi tanácsadóhoz tanácsot kérni.

A jövőben szeretném újraépíteni az életem, illetve találni magamnak egy társat, akivel szeretjük egymást, és akivel családot alapíthatok. Mindig is szerettem volna apa lenni, rokonaim, ismerőseim szerint jó apuka lennék.

A fenti feltételek mellett mennyi esélyem van, hogy a céljaimat elérjem,?



febr. 3. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
En mit szoljak akkor. 50 pluszosan kiemelkedő fizetèssel jò egzisztenciàval teljesen magamra maradtam. De nem kesergek ,ez van. Sportolok, odafigyelek magamra ès kèsz. De Te 30 èvesen!!! Ne viccelj màr,fiatal vagy nagyon!!! Előtted az èlet!!
febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Itt vagyok kedves 11-es válaszoló, ha ismerkedni szeretnél! :)


49/N

febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A leírt paramétereid teljesen lényegtelenek, csak a gyakoris trollok adják elő másképpen. A sorstól és önmagadtól függ.

Pont 30 évesen kellett újrakezdenem az életemet új munkával és új párral.

máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!