Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mégis mi értelme ennek az...

Mégis mi értelme ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

Az egész élet csak arról szól, hogy semmi az ég világon nem működik.

Rettenetes erőfeszítéseket kell tenned és még így sem érsz el semmit. A megoldó kulcsok nem működnek.


Nincs pénzed? Menj el dolgozni, erre lett kitalálva, kapsz érte pénzt.

Valóság: éhbér+szombaton is menj be, rabszolga vagy, nincs pénzed.


Magányos vagy? Beszélj valakivel, attól jobb kedved lesz.

Valóság: Kvára senkit nem érdekelsz, vissza sem ír senki, egy 10 percet soknak éreznek rád pazarolni a 24 órából.


Ilyen barátaid vannak? Akkor nem veled van a baj, keress más barátokat.

Valóság: Idegen vagy? Bocs, nem ismelek, nem tudom ki vagy, ezért nem beszélek veled.


Minek ez a vergődés? Hogy nem halt ki az emberiség ilyen körülmények között? Ennyire vonzó ez a nyomor?


febr. 8. 23:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
71%

Azt elfelejted, hogy nem kell mindenkinek erőfeszítéseket tenni, mert minden az ölükbe hull.

Illetve van a másik csoport aki tesz azért, hogy kihozza a legtöbbet az életből. Nyilván előbb egy célt kéne találni. De nyilván nem könnyű.

febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
41%

"Mégis mi értelme ennek az egésznek"?


Abszolút semmi...

febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Kitana. ***** válasza:
89%
Nem mindenkinek ilyen az élete. De olyan is van egy csomó, akiknek ilyen volt, aztán megtalálták a módját, hogy ne ilyen legyen. Vannak működő megoldókulcsok, csak nem mindenkinek ugyanaz használ.
febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, maximálisan egyetértek veled, szívemből szóltál. Én is nagyjából így látom a dolgokat. Hangyák vagyunk, az élet egy taposómalom, dolgozol életed végéig, majd meghalsz.. És hiába vagyunk rengetegen ezen a bolygón, valójában tök egyedül vagy és senkit sem érdekelsz...
febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Én azt nem értem, ha számotokra ennyire nincs értelme, és a saját elmondásotok szerint senkinek se számítotok, amit kétlek amúgy, akkor miért nem éltek a mának? Még mindig jobb, mint keseregve várni a halált, nem?
febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

Van aki elvezi a kihivast, nem mindenkinek ilyen nehez az elete.


Ha jatszottal mar video jatekkal tudod hogy a legtobben van nehezsegi fokozat.


En a normal nehezsegi fokozatot szeretem ahol meg van kihivas de nem stressteled magad halalra.


Az eletben sajnos nem valaszthatunk nehezsegi fokozatot mert nem mi dontunk hogyan, hova es mikor szuletunk.

febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
69%

Azért nem halt még ki az emberiség, mert szerencsére nem ilyen negatív, lehúzó szerencsecsomagokból áll, akik így gondolkodnak, mint te, kérdező.

Én sok szrt megéltem már, pedig csak 35 éves vagyok. Az apám lelépett, pedofília és erőszak áldozata vagyok, nagyon fiatalon kellett már eltartani magam, voltam már adósságcsapdában, éheztem, emellett/ezek miatt a mentális egészségemért küzdök folyamatosan.

Mégis élvezem az élet minden percét, mert megtaláltam a magam boldogságát. Boldog feleség, anya vagyok, van karrierem, további terveim. Apró dolgok is boldoggá tesznek, amiknek gyermekien tudok örülni, mert erős vagyok, így helytállok.

Kívanom, hogy te is így tudd felfogni, mert ez így egy hatalmas önsajnálás, amit idehánytál.

febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
43%
Elismerésem utolsó. Nagyon motiváló.
febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
69%
Időnként jókesik az embernek sajnáltatnia magát, kiírni magából a gondjait, bárki bármint mond. Most én is belekerültem egy ilyen negatív spirálba, csak a kisfiam tartja bennem a lelket.
febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

#7:

Ne haragudj, ezek tények, amiket leírtam. Ha ezek neked negatívak, akkor nem én vagyok a negatív, hanem az élet. Nem én okozom, elszenvedem.

Én csak leírtam, amit tapasztaltam.

Az meg, hogy valaki megpofoz és nem tudok rá mosolyogni... Hát bocs, valahogy nem megy. Majd ha történnek jó dolgok, akkor jól fogom érezni magam. Eljátszani nem fogom, hogy jó minden, ha nem az. De örülök, hogy te élvezed az életet, remélem így is marad.

febr. 8. 23:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!