Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon nem bírom jól a magányt...

Nagyon nem bírom jól a magányt pedig már lassan évtizedek óta ezt a remete életmódot élem most mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Mint minden embernek énnekem nekem is lettek volna igényeim vágyaim.

febr. 13. 14:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Csakhát pechemre nem vagyok egy egészséges értelmes emberke.
febr. 13. 14:18
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Én azt figyeltem meg, hogy minél többet vagyok egyedül, annál kisebb igényem lesz társaságra és annál kevesebbet sérülök lelkileg. Probléma megoldva. 😂😂😂 Win-win helyzet.
febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha évtizedek óta így élsz, és nem változtatsz, akkor vsz. nagyon is jó neked így.
febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Majd megszokod. Régen nekem is rossz volt, később megszoktam ezt életet és így boldog vagyok.
febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Talán ideje akkor változtatnod dolgokon, életviteleden.


Nemde?

febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Mit jelent, hogy nem vagy egészséges, értelmes? Pszichés problémáid vannak?

Lehet, hogy ezen kéne dolgoznod, mielőtt ismerkedsz. Még ha nem is lesz kapcsolatod, akkor is érdemes magadban időt és energiát fektetned, hogy jobban érezd magad!

febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Évtizedek óta így élek, csak a "munkahelyemen" találkozok egy-egy egyeddel. Imádom az egyedüllétet.
febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem imádom.
febr. 13. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, de ismerkedni se tudok, bizalmatlan vagyok és legszívesebben mindenkinek fájdalmat szeretnék okozni a szar életemért.
febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a kiút ebből?
márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!