Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szakítás terén ki mit tud...

Szakítás terén ki mit tud ajánlani?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt, nagyon hirtelen lett vége. Átbeszéltük, de két napja se enni sem inni nem tudok, aludni sem. Xanaxal tudtam 15 percet de róla álmodtam és egyből felkeltem. Belázasodtam, felkelni is nehéz, nem tudom, hogy tegyem magam túl rajta.

Nagyon szeretnék tanácsokat, hogyan lehetne könnyebb mert úgy érzem belehalok.


febr. 23. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Kell egy bará vagy uj kapcsolat vagy maga az ex


Egyedul a pokol akár honapokig is.

De ha uj kapcsolat vagy az ex ott van akkor 1 masodperc alatt mulik el a pokol érdekes.


A barátok nekem nem ertek semmit. Mentem veluk igyan bulizni szórkozni csak épp füvel nyugtatóval es ittam. Hát intoxicálo lett igy is a vége. A barátokkal valahogy nem mult el a fájdalmam. Nekem az nem jött be.

febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű ezt én is tapasztaltam. Saját magadra kell koncentrál valamint a barátokra/családra mikor magányosnak érzed magad
febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is fogadd el vagy is tudatosítsd magadban hogy ez megtörtént. Testi tünetei lesznek ne is erőltesd se az evést se az alvást mert nem fogsz tudni 1 hétig sem anni normálisan aludni meg hetek.


Szépen lassan az időmúlásával lesz jobb mindenről ő jut eszedbe. Gyorsítani úgy tudod ha elvágod a szálakat nem beszélsz vele nem nézegeted nem hívod letiltod stb. Ez egy gyász folyamat végig kell menned rajta idővel jobb lesz.


Beszélj az érzéseidről nem kell egyedül megoldanod majd ismerkedj kapcsolódj ki menj edzeni a mozgás sokat segít legyél nyitott beszélgess mozdulj ki.

febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!