Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy működjön a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy működjön a távkapcsolat? Esetleg valaki van, akinek van tapasztalata ezen a téren?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint 2 hónapja jöttünk össze a barátommal. Minden rendben ment, amíg itt volt, de egy pár hete kiment tanulni Amerikába egy évre. Az első hét még nyugisan telt el, de mostanában egyre többet veszekszünk. Tudni kell rólam, hogy elég csöndes típus vagyok, nem beszélek sokat és az érzéseimet sem tudom könnyen kimutatni. Ez sokkal könnyebb volt, amikor itt volt és tudtunk találkozni, de amióta elment és csak telefonálni tudunk, sokszor veszünk össze azon, hogy nem beszélek. Én próbálok többet beszélni, de az én életemben semmi új, vagy izgalmas nem történik, nincsen mesélnivalóm, és amúgy is telefonálni sem szeretek túlzottan, de tényleg próbálkozom, hogy minél többet szólaljak meg én is. Szerinte viszont próbálkozni nem elég, és neki már elege van. Tudom, hogy szeret engem, de úgy érzem, hogy ez a távkapcsolat nehezebb, mint gondoltuk, és félek, hogy szakítani akar. De én nem akarom harc nélkül feladni, és főleg nem akarom őt elveszíteni. Csak most nem tudom mit tegyek, és ebben szeretnék tanácsot kérni.

2016. szept. 27. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen az a story mint nálam és az exem között volt annyi különbség hogy én vagyok a fiu aki külföldön van és a szótlan is. Exemnek meg benem ált a szája 40percet ledumált/panaszkodott/rinyált míg én csak hümmögtem és helyeseltem. És ezek a beszélgetések több óráig fajultak néha 2-3óra is bőven volt. És zavarta hogy nem beszélek annyit meg nem mondom ki amit érzek meg nem beszéle sexről (mert anyám 3m volt tőlem és mindent tisztán értett volna kicsit se lett volna gáz szitu én most sex chatelek telefonon a bnőmmel persze.....). És nem akarta megérteni a dolgot. Lényeg hogy szétmentünk mert bolond volt, a telefonálás szerintem hanyagoljátok heti 1-2x max mert nem lehet minden nap 3-4órát beszélgetni a naprol akik együtt élnek se beszélgetnek ennyit akármiről is. Irjatok inkább egymásnak chaten küldjetek képeket. De előre szolok a távkapcsolatok nagyon nehezek és kicsi az esély rá hogy épségben megussza. De ez persze személy függő. Sokat nem tehetsz reméled a legjobbakat. Én kifejezetten jónak tartom h szakítottam mint utolag kiderült. Távkapcsolatokkal az is a baj hogy a valóságban eltöltött közös idő nagyon lassan gyülik, nem ugy mint egy normálsi párnál akik sülve főve együtt lehetne és szokják egymást és akár egy honap alatt kiderülhet h komoly a kapcsolat vagy nem. Ez táv kapcsolatnál nagyon elnyulik mert keveset vagytok együtt és akkor is a várakozott időt probáljátok potolni és utána meginn szünet míg ujra találkoztok addig meg elfeledtek addig tapasztalt dolgokat a másikkal.
2016. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!