Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől boldogok azok akik...

Mitől boldogok azok akik magányosan élnek?

Figyelt kérdés

Annyi olyan pasit ismerek, hogy se bnő se gyerek, barátok is vagy nincs, vagy 1 van.

Élnek a szüleik házában, vagy egy valahogyan megvett lakásban, és a munka önellátás csak az életük esetleg edzés.

És ezek az emberek vidámak boldogok. Főzöcskéznek "fütyörészve", egyedül filmezgetnek, nekik ez teljesen jó.

Nekem meg igy felkelni, de élni sincs kedvem.

Mások hogy tudnak a nulla életnek örülni?



febr. 25. 07:08
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Se bnőre kapcsolatra nem vágynak, se családra, se arra hpgy ne egyedül feküdjön le aludni, se arra hogy rajta kívül más is legyen a házban.

Hogy nincsenek igényeik?

febr. 25. 07:09
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek már párszor meg égették magukat kapcsolat terén. Nincs nö nincs sirás.
febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
A párkapcsolat csak visszafog, korlátoz, hogy mikor mit tehetsz, a megdolgozott pénzed másra kell költeni aki csak lógatja a lábát. Sajnos a barátság is kezd ilyen irányba tolódni. Így nincs értelme, jobb egyedül, így azt csinálsz amit akarsz, akkor amikor akarsz, a pénzből amiért megdolgoztál nem kell mások láblógatására elverni legalább a felét.
febr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De most abba mi a jo hogy felkelsz csinalsz magadnak egy teát/kávét, elhúzol melozni aztán hazaérve csinálsz magadnak kaját, mondjuk kertimunkázol is, de főleg tv-t lesel aztán a felesleges energiat levezeted inkább edzéssel, mert arra sincs szükséged.

Néha megd.gsz egy egy k-t, dobod és ennyi.

És mindezt énekelve fütyörészve mosolyogva.


Én meg ebben fel is kötném magam.

febr. 25. 07:23
 5/23 A kérdező kommentje:
Ez vmi olyan szint hogy vk eszik sz.rik szexel dolgozik es ennyi az egész ember.
febr. 25. 07:25
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen nihilists szopott f..sz módon fogalmazod meg valaki életét, akkor az jó hogy sivárnak tűnik. A házas életet is meg lehet úgy fogalmazni hogy csak ismétlődő, felesleges cselekvések sorozata legyen, de ha nem vagy depressziós, akkor mégis van bennük szépség.


De amúgy kib..szott irritáló hogy a szavaid felét nem írod ki rendesen. Lehet több csaj írna vissza a társkeresőkön, ha nm úgy írnál h vmi vk bnő stb.

febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Szerepeltem már ilyenek életében. Nem arról van szó hogy én fogalmazom meg így az életüket, hanem valóban ilyen az életük. És valahogy nem jön át az életérzés róluk. Es tökre elvannak így hogy spha meg sem nősült(n)ek, gyerek gondolatától is kiveri őket a víz, és nekik egy napjuk legnagyobb fénypontja a tv, (oké egyeseknek a drogok), és ebben ki is merült.


És boldogok!!!

febr. 25. 08:11
 8/23 A kérdező kommentje:
Kocsiban zene, állandó jókedv énekelve főzőcskéznek, tiszta izgalom nekik a tv, imádják a tv-t is fotózni ahogy el vannak nyúlva az ágyon es a képen a lába meg a tv meg az éjszakai ledfényei. Es teljes az életük.
febr. 25. 08:13
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mint ha csak engem írtál volna le a kérdésben!..


Minek élek? A hobbijaimnak! Ha lenne párkapcsolatom nem tudnék a hobbijaimnak élni mert mindig bele lenne ugatva hogy "Miért kell ilyen hülyeségre ennyit költeni??"


A másik meg hogy nagyon erősen introvertált vagyok, ami azt jelenti röviden összefoglalva hogy nekem társaságban lenni kimerítő, akkor érzem jól magam és akkor tudok feltöltődni ha egyedül vagyok!


Na már most, a párkapcsolatban élnék, nagyon ritkán tudnék egyedül lenni!..


Gyakorlatilag mindenféle indokokat kéne kitalálnom csak hogy elvonulhassak és egyedül lehessek..

febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz lepődni, nem vagyunk egyformák...
febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!