Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is beteg vagyok?

Szerintetek is beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Órákat tudok a szobámba tölteni úgy hogy semmi kedvem kimenni a társaságba.. képes vagyok az egésznapot át aludni, nincs kedvem kimozdulni sehova rühellem az embereket azt ha valaki hozzám szól.. válaszolni egy kérdésre fájdalmas nekem.. egyedül akkor tudok kikapcsolni mikor kimegyek az erdőbe egy jó séta a csendbe egy lélek se azt imádom mondjuk. Ha nem dolgozok akkor itthon vagyok felkelek délbe eszek és visszavonulok a szobámba délután kimegyek eszek és folyt köv ugyanez.. ez nem állapot tudom.. a szervezetem a testem lelkem annyira hozzá szokott ehhez hogy az valami hihetetlen.. Ez betegség? Vagy valami hasonló?
febr. 25. 20:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta így élek, egész jól elvagyok.
febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam rosszul sőt. Viszont tudom hogy ez nincs így rendben és leginkább édesanyukám miatt szeretnék változtatni ezen.
febr. 25. 20:35
 13/40 A kérdező kommentje:
Ha egyedül élnék egymagam akkor rendben is lennél. Csak így akiket/akit szeretek az anyukám, és őt kikészítem ezzel a viselkedés/életmóddal ha ezt lehet annak nevezni
febr. 25. 20:38
 14/40 A kérdező kommentje:
*rendben is lennék elírtam😅
febr. 25. 20:39
 15/40 anonim ***** válasza:
92%

Ez szemelyiseg kerdese. Biztos megert teged anyukad . O az egyetlen valszeg ,aki ugy szeret ,amilyen vagy.


Ha jol erzed igy magad,csinald. Majd kinovod. Esetleg akad barat,aki kimozdit amerre akarod.

febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
28%
Valszeg még csak egy tizenéves taknyos vagy ennyi ésszel szabadlábon, majd kinövöd.
febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%
Naponta hány órát nézel mindenféle képernyőket?
febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Tévedsz a kort illetően 23 éves vagyok lassan 4 éve dolgozok iskola mellett is ment ezerrel a munka csak ha már a tizenévessel jövünk😉Az hogy taknyos vagy gyerekes legyek az és? Kinek fáj?😉 kinövöm? én lennék a legboldogabb ha így lenne!😉
febr. 25. 21:23
 19/40 anonim ***** válasza:
86%
Mintha magam látnám. 26 éves vagyok,kerülöm az embereket ahogy tudom. Sok csalódás is ért az is igaz. Szeretek sokat aludni. Depressziós vagyok.
febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
43%

Szóval túl sokat néztek képernyőket, azért nem meritek leírni...

Hát akkor ott van a kutya elásva.

febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!