Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is beteg vagyok?

Szerintetek is beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Órákat tudok a szobámba tölteni úgy hogy semmi kedvem kimenni a társaságba.. képes vagyok az egésznapot át aludni, nincs kedvem kimozdulni sehova rühellem az embereket azt ha valaki hozzám szól.. válaszolni egy kérdésre fájdalmas nekem.. egyedül akkor tudok kikapcsolni mikor kimegyek az erdőbe egy jó séta a csendbe egy lélek se azt imádom mondjuk. Ha nem dolgozok akkor itthon vagyok felkelek délbe eszek és visszavonulok a szobámba délután kimegyek eszek és folyt köv ugyanez.. ez nem állapot tudom.. a szervezetem a testem lelkem annyira hozzá szokott ehhez hogy az valami hihetetlen.. Ez betegség? Vagy valami hasonló?
febr. 25. 20:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
54%
Nem betegség, de hihetlenül keserves élet lesz a tiéd, ha ezt így folytatod.
febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan ez vagyok, csak én nem utálom az embereket, szívesen szóba állok velük, és rendszeresen sportolok.
febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyanez vagyok. Szerintem én egy űrlény vagyok.
febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
25%

Látszólag antiszociális vagy.

Amúgy, ha valóban rühelled az embereket, akkor miért kérsz tőlük tanácsot, véleményezést? 🤔

febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Egyedül érzem jól magam a saját társaságomba mikor nem szól bele senki semmibe.. Én nem vagyok az társasági ember.. Nem vagyok beszédes.. tényleg az tipikus elvonulós típus vagyok.
febr. 25. 20:15
 6/40 anonim válasza:
79%
Szerintem depresszió
febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Valószínű az. Csak nem volt ennyire durva régebben.
febr. 25. 20:17
 8/40 A kérdező kommentje:
Lehet a szarvasbikáktól kellett volna igaz🤔😁 nem is értem magam🥲
febr. 25. 20:19
 9/40 anonim ***** válasza:
27%

Nem vagy depresszios,merg akkor nem mennek ki a tetmeszetbe.

Az emberek utalata: gondolom farasztanak csak az allando beleugatassal az eletedbe.

Sokan mennek ejszaka ,h keves emberrel talalkozzanak v senkivel. Az is vmi hasonlo.

febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
86%
És te rosszul érzed igy magad?
febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!