Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kérlek aki ért hozzá tudna...

Kérlek aki ért hozzá tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Aki azt mondja, hogy fordulj szakemberhez az inkább ne is írjon, mert hétköznap fogok tudni tenni az ügy érdekében.


Rendkívül nehezen tudok megküzdeni a negatív érzéseimmel. Az elutasítottság, visszautasítás érzése kerített ma hatalmában és egyik barátomat sem értem el, hogy megosszam az érzéseimet. Édesapám már tegnap du megígérte hogy tegnap este felhív, hát elfelejtette. Ez lehet elég gyerekes reakció részemről, de már ez beindította bennem az önmarcangolást.

Akkor egy srácot randira hívtam, tök lelkes is volt meg meg volt beszélve a mai nap és egész nap egy kanyi betűt sem írt.

Ez a kettő tény együttvéve plusz még hogy a barataimhoz se fordulhattam olyan érzelmi reakciókat indított el bennem, hogy teljesen mintha kizuhantam volna magamból, mintha itt se lettem volna, falásrohamok jöttek rám meg elmentem egy cigiért úgy hogy 3 hete leszoktam.

De azért okultam az esetből és nem estem vissza. Még is úgy érzem, hogy ezt az ignoráltság érzését meg kellene tanuljam valahogy kezelni és a pótcselekvéseimre, függőségeimre megoldást jelenthetne ha ésszerűen és egészségesen tudnám kezelni a negatív érzéseimet. A lavinát már a rossz időjárás is el tudja kezdeni önmagában.



márc. 2. 23:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mihez kell érteni? Azt hittem, ez egy műszaki kérdés.


Meg vagy sértődve, hogy az apád, a fiúd és a barátaid nem hívogatnak, és hallgatják meg a kreált problémáidat századszor is. És ahelyett, hogy te kezdeményeznél, idejössz siránkozni.


Ezt mondom én. A szakember valószínűleg ugyanezt fogja mondani, csak tapintatosabban.

márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Van aki csak a vélt vagy valós sérelmei útján tud kapcsolódni másokhoz.

Ilyenek a folyton problémázó, áldozat típusok.

márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!