Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unatkozok a vonaton hosszú út...

Darius- kérdése:

Unatkozok a vonaton hosszú út során. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mutassatok valami viccesen arról a Tok tok-rol, amit néznek sokan (itt tudtam meg). Már olvastam blogokat, köszi megvolt.

#vonat #kulcsszó #Kulcsszó 6
márc. 6. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Nézz filmet. Fejts rejtvényt. Hallgass podcasteket. Tanulj nyelvet. Írj verset. Horgolj sálat.

A lehetőségek tárháza végtelen.

márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Mi az a tok tok?
márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Duolingo. Könyv, film. Én ezeket szoktam.
márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Mindig legyen nálad keresztrejtvény vonatúton. Kihagyhatatlan kellék. :))
márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Színlelj orgazmust!
márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2 Azt írták néznek rajta ezt -azt. 1- Mi az a podcast? Adtál egy jó ötletet. Gondolkodom egy versen. Utána leírom
márc. 6. 21:01
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
szilvásbuktát
márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Könyv a legjobb elfoglaltság
márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Duolingo? Nincs nálam könyv sajnos és rejtvény sem. Köszi amúgy 5 Mutass nekem egy orgazmust a Tok tok-rol. Gondolom szakértő vagy benne, ha ennyire vonz. Valami szupcsit, ahogy szokták mondani a városi kisangyalok.
márc. 6. 21:07
 10/17 A kérdező kommentje:
7- Na akkor tanítás meg engem a vonat füstös szilvasbukta receptjére amit a mozdony szőkék úgy imádnak. Amúgy a lekvárt nem szeretem, mert kiskoromban tele tömtek vele. Hol vannak az ékezetes betűk ezeken az Ifon os telefonokon? Van amit a betűk fölött be ír. úgy lesz még. Mind javítsa át amit írok, brutál.
márc. 6. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!