Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy (sokakkal...

Miért van az, hogy (sokakkal ellentétben) engem nem keres senki, nem mutatnak érdeklődést felőlem a való életben, de még csak a Facebookon általam belinkelt zeneszámokat (YouTube-os linkek) sem lájkolják, sőt... (többi lent)?

Figyelt kérdés

Tehát: ...Sőt, még az ünnepi köszöntéseimet is csak pár, idősebb ember veszi észre, pedig van 195 körüli ismerősöm. Születésnapjaimon is nagyon kevesen köszöntenek, átlagosan olyan 8 személy, összesen.

Pedig én mutatok érdeklődést feléjük, köszöntöm őket, néha lájkolom a fotóikat is, de ők nem viszonozzák.

Tudom, a fentebb leírtak alapján valószínűleg "lájkvadásznak" tűnhetek, de nem vagyok az, hanem csak némi törődésre vágyom.


Tény, hogy zárkózott vagyok, illetve a hamarosan 31 évem alatt soha nem voltam bulizni, sőt, még barátnőm sem volt. (Bevallom, szűz vagyok.)

Igaz, vannak súlyos pszichés és fizikai betegségeim, amelyekkel gyógykezelnek, viszont ismerek több, olyan szintén beteg embert, akik hasonló problémákkal sokkal sikeresebbek, közkedveltebbek.

Hogy is van ez? Én is teszek, - legalábbis némileg - azért, hogy foglalkozzanak velem.



márc. 8. 19:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, mindig én keresem fel azt a néhány (pár) embert, akikkel beszélek neten.
márc. 8. 20:03
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Engem se nagyon "lájkolnak", mondjuk én nem is vagyok túlzottan aktív a facebookon, ezért leszarom. Keress valami hobbit szerintem és foglalkozz kevesebbet az ilyen értelmetlen dolgokkal. Hidd el ha belájkolnanak hirtelen 200-an, egy darabig jólesne, de aztán elmúlna a hatás és újabb adag elismerésre lenne szükséged. Az Instagram felhasznalók 99%-a kb. erről szól.
márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Éppen ezt készültem megkérdezni egy nőtől, akinek sok barátjelölése van, hogy akár egy is közölük felköszöntötte ma? Saját magának köszönt boldog nőnapot ugyanis.
márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

20:03

Igaz, viszont ez a Facebook-dolog csak a jéghegy csúcsa, mint írtam, a való életben sem érdeklődnek felőlem.

márc. 8. 20:05
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
#4 20:03 vagyok, ugyanazt tudom mondani, mint az előbb, keress valami elfoglaltságot, amit szeretsz, legyen az sport, horgászás, biciklizés, vagy tudomisén, akármi lehet! Így az esélye is nagyobb lesz, hogy találkozol új emberekkel és valószínűleg érdeklődni is fognak utánad.
márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

20:09

Köszi a tippet.

márc. 8. 20:11
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
#6 Semmiség cimborám.
márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Seila ***** válasza:
73%

Talán mert túlságosan unalmas figura vagy és nem történik veled semmi feltűnő dolog.

Pl. ha New Yorkból szelfiznél, egyből lájkolnának.

Az emberek sajna ilyenek.

márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
A lepontozós 38%-osnak üzenem, hogy hugyozzon sünt és egye is meg.
márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyen vagyok. Az emberek észre se vesznek, ha meg igen, akkor is csak szidnak, mint a bokrot...
márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!