Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudom megsiratni magam?

Hogyan tudom megsiratni magam?

Figyelt kérdés

Mar annyi minden rossz tortent az eletemben h mar megszoktam es egyszeruen nem tudok sirni pedig szeretnem kiadni magambol.

Hogy tudom elerni h kijojjenek az erzesek ee tudjak sirni?


ápr. 2. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Vannak ilyen filmek amiben vannak jelenetek, illetve zenék is amik egyesekből kihozzák.
ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
38%
esetleg ha leírnád egy füzetbe amit érzel? lehet kijönne akkor.
ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

A kiírás nekem is segít:)

Meg az ima.

Meg ja sok nagyon jó zene van,amiket hasonló érzésekkel,gondolatokkal írtak,vagy csak úgy tűnik xd de nekem valamennyire ez is segít meghatározni,mi van bennem,meg együttérezni magammal. Ezek a bánat megélését és a vigaszt is magába hordozzák számomra.

ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolj jo dolgokra, amik elmultak mar, de hianyoznak, ugy erzed mintha nem is elted volna meg oket igazan stb
ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kimész a sinekhez, és amikor jön a vonat ordítasz
ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megsiratni valaki mást lehet. A szó, amit te keresel, az a " megríkatni ".
ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor összegyűlik a sok érzelmi feszültség, akkor tud kijönni.
ápr. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 25 évig nem sírtam, pedig lehetett volna minden nap, elég kilátástalan volt az életem sokáig. Már gondolkodtam, hogy valami baj van,teljesen érzéketlen lettem. Mégse normális, ha valaki évtizedekig nem sír. Aztán a tavalyi év olyan felfokozott , feszültséggel teli állapotban telt egy családi tragédia miatt, hogy sokszor "csak úgy" ömlöttek a könnyeim, akár minden ok nélkül. Szóval ez élethelyzettől függően változhat. Ha olyan helyzetbe kerülsz, amit nem akarsz elfogadni és dühösnek és tehetetlennek érzed magad, akkor majd sírsz te is.
ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szervezd meg a temetésed, csináltass gyászjelentést meg minden, aztán tűnj el.
ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Ezt te is tudod hogy ízléstelen beszólás volt a részedről!
ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!