Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a gond velem hogy 37...

Mi a gond velem hogy 37 évesen még nem volt romantikus kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem is szeretnék de a társadalmi nyomásnak meg kell felelni és kib_szott dühitő hogy a munkahelyemen ezzel foglalkoznak .
ápr. 2. 22:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

Hát akkor nincs gond veled feltétlen, ha csak nem foglalkoztat téged.

lehet,hogy zárkózott vagy, ezért nem vagy nekik érdekes,vagy félnek a visszautasításodtól; hogy te visszautasítanád őket, és ezért Nem Mernek közeledni mások feléd akkor.

Pl lehet az is,hogy elkönyveltek téged magánakvalónak,és nem gondolnák,hogy akarnál te párkapcsolatot-ami lehet így is van, de lehet,hogyha megpróbálnák,akarnád,de téged nem foglalkoztat alapból

Akinek te tetszel,az neked nem,és forditva.

Vagy ,ha van veled baj, akkor mások valamit irritálónak találhatnak benned. Vagy külsődben, vagy belsődben. Vagy lehet rajta változtatni, vagy nem; de lehet, hogy nem is kell. Van a Groovehouse: "Mindaz,amit nem szerettél bennem, másvalaki álmát hozta el."

ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
Gyere majd én romantikázok veled!
ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Az a gond veled, hogy "romantikus"-nak hívod, ez azért sok mindent elárul rólad.
ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

De figyelj ez a saját magánéletedbe tartozik hogy van e párkapcsolatod vagy sem

Nem értem hogy miért foglalkoznak a te saját ügyeddel a munkahelyen de ez bosszantó

MINDENKINEK AZ EGYÉNI DÖNTÉSE HOGY AKAR E PÁRKAPCSOLATOT VAGY NEM ÉS MÁSNAK EBBE NINCS BELESZÓLÁSI JOGA!!!!

ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"MINDENKINEK AZ EGYÉNI DÖNTÉSE HOGY AKAR E PÁRKAPCSOLATOT VAGY NEM ÉS MÁSNAK EBBE NINCS BELESZÓLÁSI JOGA"


Én is így gondolom csak olyan helyen vagyok ahol sok proli van és nem érti ezt meg hogy nem az ő dolguk.

ápr. 2. 23:19
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
#4 vagyok: figyelj kérdező, akkor szerintem válts munkahelyet azonnal mert ez így nem fog működni
ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem is ez a problémád, hogy nem volt még romantikus kapcsolatod.

Hanem,hogy a többieket miért zavarja. :)

Akkor nincs nagy gond :)

"Ha valakinek problémája van veled, az nem_a te problémád,hanem az ő problémája."

ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja kajak, ez az ő bajuk, engedd el a füled mellett
ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Valaki magára vette. Ma szlengként használatos ez a szó, csak szólok
ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Gossard ***** válasza:
100%
Veled nincs gond. Azzal viszont van, aki más magánéletével foglalkozik.
ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!