Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta elkezdtem járni edzeni...

Mióta elkezdtem járni edzeni ugyanúgy magányos vagyok, de egyáltalán nem vagyok már boldogtalan, miért van ez?

Figyelt kérdés

Nincsen barátnőm, barátaim vannak, de csak akkor beszélünk ha én keresem őket, maguktól sosem keresnek, a munkahelyemen nincs kivel beszélni, mert itthonról dolgozom.


Elkezdtem magamat szarul érezni, minden nap rossz kedvem volt, napi szinten ittam alkoholt, aztán meghíztam és még szarabbul éreztem magam.


Decemberben vettem meg a bérletet a terembe, majd Januárban megvettem egész évre, kezdetben azért jártam, mert leakartam fogyni, de most már szimplán jól esik ha edzhetek, tetszik ez a fitness világ, jó tudni, hogy mennyit és mit ehetek és miért, december óta nem is ittam alkoholt, ha nem mehetek edzeni akkor is elmegyek legalább 1-2 órát munka után sétálni.


Ugyanúgy nem keres senki, de egy csapásra már nem érdekel és boldog vagyok, hétvégén is megyek biciklizni 100km-ert a környéken, már most várom.


Fura úgy lenni, hogy nem érzem rosszul magam.


Korábban is már kondiztam és bicikliztem is de soha nem éreztem tőle magamat jobban ezért furcsa.


ápr. 11. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mozgás endorfint termel.
ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert nem érzed magad egy rakás szerencsétlenségnek. Nincs rosszabb érzés annál amikor gyenge és fáradékony vagy. Az edzés rendszert visz az életedbe, sikereket érsz el, látod magadon a fejlődést, nagyobb a tűrőképességed, fizikailag erősebb vagy. Sajnálom azokat az embereket akik sosem tudják megtapasztalni hogy milyen érzés fittnek lenni és a határokat feszegetni. Olyan emberrel még nem találkoztam aki megbánta hogy edzeni kezdett. A sport által nem csak fizikailag erősödsz, de mentálisan is megedz téged. Hajrá, sok sikert neked hozzá!
ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a testmozgás. Endorfint termel.
ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nah akkor ki kell próbálnom hát ha
ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!