Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem sikerül jobbat találnom...

Ha nem sikerül jobbat találnom,összejöjjek egy olyan nővel,akinek nincs semmije,nem akar dolgozni és nekem kéne eltartani?

Figyelt kérdés
Egy nőnél lett volna esélyem,a kérdésben szereplő nőnél.Visszautasítottam még 2 éve,mondván engem nem fog kihasználni,nem fogom eltartani.Viszont nem sikerült semmi az elmúlt 2 évben.Felhívjam a nőt,vagy menjek el hozzá hogy meggondoltam magam és mégis összejönnék vele?Én 39 éves vagyok,ő 36.

2022. jan. 16. 01:47
A kérdező szavazást indított:
Ha nincs más,jó az olyan nő is akit el kell tartani
Inkább lennék egyedül de nem lennék olyannal aki lehúz
Fel kell hívni a nőt,hátha azóta már elment dolgozni.
35 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Amikor 2 éve utoljára találkoztam vele,akkor tartozott fél évnyi lakbérrel a főbérlőjének.Kért tőlem 100 forintot hogy tudjon inni egy kávét.
2022. jan. 16. 01:49
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Én sosem találtam ilyen pasit,sőt még olyan is volt,hogy a kávémat is fizerhettem.
2022. jan. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Büszkesége mindenkinek van, ahogy az említett nőnek is. Az emberek megérzik, ha valakinek nem komolyak a szándékai, majd eszerint járnak el vele szemben. 2 év alatt változik az ember, ahogy írtad. Lehet, hogy ő lesz majd a támaszod, ha férfiként közeledsz felé.
2022. jan. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Én nem hívnám fel.

Aki ilyen, annak a jellemével is súlyos gondok vannak, ilyen nőt egyszerűen szégyellnék.

2022. jan. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem tenném.

Egy ilyen szinten semmirekellő embernél nem csak az a probléma, hogy nem dolgozik, hanem elhanyagolja magát az élet minden területén.

Pl. gondolj bele, hogy semmi házimunka 3s te mosogatsz utána.


Ha anyagi lehetőségeid engedik, akkor tarts ki egy nőt, akivel az elején le van tisztázva, hogy mit vársz el, mit tudsz nyújtani 3s akkor nincs stressz.

2022. jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Minek? Ennyi erovel inkabb neha hivj egy fizetos csajt es annyi
2022. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Minek hívnád fel? Már azóta lehet talált olyat, aki hajlandó eltartani.
2022. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!