Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » (?) Nem szeret senki. ;(

(?) Nem szeret senki. ;(

Figyelt kérdés
Nem kellek senkinek, nem számítok semmit, nem keres senki. Nem vagyok elég érdekes, vicces vagy mit tudom én. Bármilyen baráti kapcsolatban csak másodhegedűs lehetek. Én már feladom, legszívesen csak lefeküdnék a csövesek közt és ott elaludnék a híd alatt.
ápr. 14. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
mi a kérdés?
ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha túl sokan keresnének az is rossz. Ez így váltakozni szokott, senki, aztán keres valaki, kezdesz örülni, erre jön az összes sorba és megsértődnek ha nincs időd. Aztán megint senki, és megint mindenki egyszerre. Murphy.
ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Hogy mit csináljak ezzel a szituációval?
ápr. 14. 23:55
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Fiú vagy vagy lány? Hány éves? Mit dolgozol? Mi van a régebbi barátaiddal?
ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyetemista srác vagyok. Akiket ismertem szinte megszűntek az életemből. Új életük van nélkülem.
ápr. 15. 00:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen azért elég sok emberrel tudsz szóbaállni. Nem kell, hogy maga a lelki társ, a nagy Ő legyen, csak szólj hozzá minél több emberhez, teljesen banális dolgokról. Más is lehet egyedül, és örül, ha valakihez tud csapódni. Ennyi ember közül statisztikailag kell, hogy legyen legalább 1-2, akinek pont szimpatikus vagy. Olyan ember nincs, aki senkinek se. A barátságok nem az illető tulajdonságai miatt születnek, hanem a kémia alapján.
ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha ladyboy vagy nekem írhatsz.
ápr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Igazából az egyetemi évek nagy vízválasztók tudnak lenni az ember életében. Valószínűleg nem veled lesz a baj csak mindenki próbálgatja építgetni az életét, próbál önállósodni és igyekszik minél jobban az élekéjére fókuszálni. Te is tedd ezt, mert meg tudod csinálni! :) Itt nem az van, hogy nem keres senki, hanem mindenki elfoglalt. Tapasztalatból mondom, hogy az egyetem évek nem csak hab és mese hanem színtiszta szopóroller és ezeket az akadályokat mindenkinek meg kell ugornia. Neked is és másoknak is ^^. Van erre ám orvosság nem kell csüggedni. Ne mástól várd a jó érzetedet hanem saját magadból eredjen ez a jó érzet. Nem tudom mennyire hiszel a vonzás törvényében (én magam se vagyok ennyire spiri XD) de tapasztaltam már olyan dolgot, hogy ha jókedvűen és bizakodva álltam egy ügyhoz, akkor jó dolgokat vonzottam be. Lehet nálad is beválna. Ne azt nézd, hogy hajaj megint egy rossz nap, mert akkor ez fogja meghatározni az alaphangulatod. Emeld ki inkább azokat a dolgokat, amik tetszettek a napban vagy jól estek. Jéé de jó outfitet láttam lehet én is kipróbálnám. Fú de jó hambit ettem na ez aztán igen. Vaaagy fuu de jó volt ez a sori/anime, hol találok hozzá hasonlót?? Mindjárt másképp néz ki a dolog. Ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal. Biztos van valami klassz kis hobbid amiben tudnál fejlődni. Fejlődj benne. Ha esetlegesen gymbro vagy akkor építsd ki azt a galaktikus csillagromboló testet és még sorolhatnám. Ha a mindseted átállítod önfókuszra és pozitívan állsz a dolgokhoz, biztos vagyok benne, hogy rád fognak találni az igazi embiceid ^^. Ha úgy érzed, hogy csak másodhegedűs vagy egy baráti kapcsolatban, akkor lehet, hogy nem jó helyen kopogtatsz barátokért. Azt szoktam mondani, hogy az ilyen emberekért nem is kár, csak feleslegesen pazarolnám az energiáim rájuk, százszor jobb barátokra lelhetek náluk, az aggódással teli időszakot pedig sokkal hasznosabb dolgokkal is lehetne helyettesíteni (pl új hobbi, új témakörben bóklászni) és ezzel máris több lettél mint voltál. Meg fogod találni a csapatod csak járj nyitott szemmel. Egyetemen am igazán egyszerű új haverokra meg barátokra lelni. ,,Öhö figyu már ezt a házit tudtad? Uh és pár ötlettel meg tudnál szánni?" vagy mittom ilyen kis alibi szövegek simán lehetnek egy új barátság kezdetei is. A közös szívás összekovácsolja az embereket XD. Remélem tudtam egy kis lelket önteni beléd ^^.

Keresgélj, nézelődj, járj nyitott szemmel és közben építsd magad ^^. Menni fog én szurkolok :)

ápr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
#8 vagyok Bocsika a litániáért :'D
ápr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

A szeretetet és a figyelmet nem lehet erőltetni,sem kikövetelni.Ha ezért panaszkodsz,az azokban is visszatetszést kelt,akiknek szimpatikus vagy. Próbáld meg olyan ember benyomását kelteni,akiről nem ordít messziről az,hogy magányos vagy elkeseredett.Nem ezotéria,de tényleg lejön valakiről és akkor elkerülik az emberek,vagy nem nézik semmire.

Nekem is volt ilyen időszakom, nem mutattam kifelé,amit érzek és láss csodát,az emberek elkezdtek kedvelni,figyelmesnek lenni,sőt van aki szeret is. Párom nincs,de barátom van,ráadásul jóval fiatalabb nálam.Alig várják, hogy találkozzanak velem. A titok az,hogy ne egy kétségbeesett ember benyomását keltsd ,még akkor sem,ha éppen minden összedőlt körülötted.Nehéz,de meg kell tenni. Ez neked is jó, mert erősíti az önbizalmat és látják,hogy nem vagy egy elveszett lélek.

Sikerülni fog !


F

ápr. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!