Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Átlagos/rosszabb kinézetű...

Átlagos/rosszabb kinézetű FÉRFIKÉNT lehet valakinek sikere társkeresőn?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen "módszerrel", mennyi idő alatt? Van-e értelme bármelyikre is előfizetni? Úgy érzem, hogy sehol nem lehet ismerkedni, hiába vagyok normális. A Slowly nevű app (ami ugye nem társkereső) ami régen jó volt, de már kezd kihalni, max pestiek vannak fent. Illetve ha vissza is írnak, kapok egy rövid semmitmondó választ, kérdések nélkül az irányomba...ezekre én már válaszolni sem akarok, belefáradtam már ezekbe az egyoldalú beszélgetésekbe. Gondolom a társkeresőkön is ez a helyzet, vagy rosszabb, mert ott még az arcom is fel kell vállalnom. Csak véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
ápr. 21. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Persze, ha a személyiséged rendben van, szompatikus vagy a másiknak, közösek a céljaitok, passzol az értékrendetek.

Kérj találkozót a nőktől, ne írogatással vesztegesd az időd. Élő beszélgetés során lehet megismerni a másikat, ha időt töltötök együtt a valóságban, nem pedig online. Csak olyannal foglalkozz, akivel egy városban laktok. Vagy ha faluban élsz, akkor max. két faluval van arrébb.

ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy kisebb megyeszekhelyen lakok. Legalábbis a hét nagy részében.
ápr. 21. 14:14
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

tarskereso? Felejtsd el. Tarsasagi eletben keress, haverok kozott stb. A legtobb tarskereso az penzlehuzas, vagy a plaza p*ncik akarjak az onbizalmat novelni termeszetesen az oveket, plusz akik nem azok meg "jatekosok" meg ghostolnak szinten onbizalomert. Rengeteg ok miatt ne tarskeresozz.


Egy kivetel van. Ha igy nezel ki: [link]


EKkor mar van eselyed.

ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs társasági életem, úgyhogy az nem fog menni.
ápr. 22. 14:16
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, a hasonló kategóriájú csajoknál. Kivétel : ha sok lovéd van, mert akkor hirtelen a külső is másodlagossá válhat.
ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos az hogy legyen egy rendes bemutatkozó szövege, nem kell megosztani benne semmi személyeset, csak amit szeretnél, például milyen kapcsolatra vágynál, mik az elképzeléseid, magadat hogyan jellemeznéd, mit szeretsz csinálni szabadidődben esetleg.

A másik amit észrevettem hogy sok férfi nagyon előnytelen fotót tesz fel magáról, például szinte senki sem mosolyog, pedig attól sokkal barátságosabbnak tűnhet bárki, persze ha valaki nem egy mosolygós típus, akkor nem kell erőltetni, nekem ha valaki a bemutatkozó írása alapján megtetszene, akkor ha kicsit is szimpatikus biztosan írnék neki.

ápr. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6


Oke, de mar az elso mondatod egy oneletrajz kezdete. Utana folytatodik, nem lenne jobb, elkezdeni siman beszelgetni, es esetleg jol erezni magatokat? Vagy egy publikus helyen talalkozni ahogy mondjuk regebben? Ezeket az appokat be kene tiltani szerintem mert csak karosak az emberi egora ami kell parkapcsolathoz es kialakitasahoz. Hogy lehet otthonrol "hazasodjunk ossze" dolgot megbeszelni?

ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem igazán értem, miért akarsz arc nélkül ismerkedni:D Ez nem túl fair. Attól még, hogy nem vagy egy Brad Pitt, igazán lehet párkapcsolatod. Én láttam már szerintem nagyon csúnya fiút szerintem nagyon szép lánnyal, és ez gimiben volt, szóval nem a pénz volt a lényeg. A szépség egyébként is relatív.

A társkereső appal nem tudsz sokat veszteni, ha amúgysem jársz el társaságba, ismerkedni, emberek közé. Én nem fizetnék elő ezért, de az ingyenest próbálgathatod.

ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából azért mert nem akarom, hogy a pofám alapján ítéljen meg bárki is első benyomásként. Illetve fordítva sem akarom ezt. Nyílván ha jó a beszélgetés utána ez az anonimitás is átmegy személyesbe. Viszont addigra már átadom a személyiségem, jó esetben a másik fél is átadja.
ápr. 24. 12:57
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 hát igen, de szerintem ez akkor se túl jó, mert bárki lehet a túloldalon. Egy lánynak jóval nehezebb fotó nélkül ismerkedni (szerintem, tapasztalat)
ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!