Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van rajtam kívül olyan, aki...

Van rajtam kívül olyan, aki az egész nyári szünetet otthon a négy fal között tölti mert nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 15:10
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

az idei nyaram pont ilyen. elég nehezen viselem, a régi barátaimmal szinte teljesen megszakadt a kapcsolatom, és ezért engem hibáztatnak, amit nem is értek, mert én voltam az, aki mindig kereste őket...namindegy. kapcsolatban vagyok 7 hónapja, távkapcsolat, úgyhogy elég bonyolult, de most ugye azért is én lettem a hibás, hogy hétvégenként vele vagyok, rájuk bezzeg nincs időm. amikor feltettem a kérdést, hogy mégis, amikor kerestem őket, akkor se volt? de erre nem érkezett válasz, semmi, szóval ja.:'D

na mindegy, de a lényeg, hogy nyugodtan írj privátot, sőt, én kifejezetten örülnék neki, csak én nem tudok:D hátha egy megyében lakunk, vagy mittudom én, de szerintem jól kijönnénk, szimpatikus vagy az írásstílusod alapján, bár ebből elég nehéz megítélni:)(tulajdonképpen nem is értem, miért nincsenek barátaid)

na mindegy, szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak: igen, én is.

2012. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
Nekem is ugyanaz ez a problémám úgyhogy ha úgy gondolod írj privátba aztán lehet még jól is sül el a dolog. :)
2012. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
Nincsenek barátaid.. Esetleg gondolkozz el azon ,hogy vajon miért nincsenek..
2012. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már. Arra jutottam hogy talán kiskoromban a szüleim válása megviselt. Már akkoriban sem ment a barátkozás, arra emlékszem, hogy sokszor amíg a többi kisgyerek boldogan játszott az oviudvaron, én a padon ülve sírtam egész délután amíg nem jöttek értem. Mindig is csöndes voltam, és féltem kezdeményezni. És ez most is így van sajnos. Nem az a helyzet, hogy én egy kiállhatatlan, önző, teljesen antiszociális emberke lennék. Voltak már barátaim. De most nincsenek, mert akik voltak azokkal eltávolodtunk, senki nem kezdeményez barátságot velem, én pedig nem merek. Remélem valamennyire érthető voltam.
2012. aug. 2. 00:03
 25/35 anonim ***** válasza:
Hol laksz egyébként?
2012. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Békés megyében
2012. aug. 2. 15:41
 27/35 anonim válasza:
Látod pont ez a baj. Ne várd el az emberektől ,hogy mindig ők menjenek oda hozzád. Néha neked is lépned kell, hogy egy barátság kialakuljon.
2012. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
És mit csináljak, ha egyszerűen elfogy a mondanivalóm? Mert mindig ez van, nem tudom hogy miről beszélgessek az emberekkel. Felhozhatom az összes unalmas témát, de azzal csak untatnám őket. Sokszor van, hogy ''beszélgetek'' egy emberrel, aztán jön egy harmadik ember és teljesen kizárnak a beszélgetésből, nem is figyelnek rám ha megszólalok. Baj még az is, hogy nehezen tudok szemkontaktust létesíteni. Kellemetlenül érzem magam, ha sokáig egy ember szemébe kell néznem. Ezt itthon sem nagyon csinálom, idegenekkel meg főleg nem megy...
2012. aug. 2. 21:17
 29/35 anonim válasza:
ismerős a helyzet... én sem merek kezdeményezni és ahogy mondtad elfogy a mondanivalóm de csak akkor ha idegenről van szó vagy pl egy másik osztályba járó diákról..barátaim nekem eddig mindig voltak de nagyon csúnyán kiközösítettek és már ott tartunk hogy gyűlölnek..nem tudom hogy miért, meg is kérdeztem tőlük hogy mit csináltam vagy hogy megbántottam-e őket de nem reagáltak rá...sejtem hogy az egyik osztálytársam akivel első óta utáljuk egymást hogy ő beszélt be nekik valamit... ráadásul a barátom is elhagyott...
2012. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Az is elég rossz lehet, ha kiközösítenek... Velem ez még nem nagyon fordult elő, hogy ellenem fordultak volna a barátaim. Egyszerűen csak átnéznek rajtam a mostani osztálytársaim. De a régebbi barátaim általában rendesek voltak velem (kivéve 2 csajt, akik piszkáltak). És hogy még a barátod is elhagyott, az tényleg rossz lehet... :/

Ha akarod beszélgethetnénk erről privátban. :)

2012. aug. 4. 09:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!